Ми в соцмережах:

 

Рушники вишиті українськи

На нашому сайті можна купити українськи рушники вишиті оптом і уроздріб. Ми є виробниками і ради співпраці з роздрібними магазинами у сфері реалізації вишитої продукції. 

Український вишитий рушник - це рукотворне диво і витвір мистецтва, яким можна довго милуватися, відчуваючи енергетику думок і ідей мастра, що створив його. Про історію українського рушника написано багато книг, проведено багато досліджень. Адже вдивляючись в узори українського рушника завжди дивуєшся переплетенню орнаментів, які неначе хочуть нам щось сказати, дивуєшся вдалому, точному поєднанню кольорів. Українські рушникі розповідають нам про думки і відчуття, ідеї, заповітні мрії і навіть історію цілого покоління сім'ї. В сучасному світі технологій нам, за наявності орнаментів, схем, комп'ютерів не завжди з першого разу удається вишити красивий рушник. То кольори не вдало підібрали, то ниточка обірвалася і пропустили хрестики в орнаменті))). А раніше рушникі творилися днями, місяцями стібок за стібком і кожен шедевр.

Важливе місце українському рушнику відводиться в обрядах. Жодне весілля не обходилося без безлічі рушників, зустріч дорогих гостей з хлібом, сіллю і обов'язково рушником та проводи людини в останню дорогу теж з рушником. Та і саме життя з рушникамі. Будь-яка українська хатина прикрашена рушникамі- столи, стіни.

Сьогодні ми можемо дозволити собі за декілька годин вишити, купити, подарувати український рушник як символ, на добру пам'ять про наші традиції та і просто як символ домашнього тепла і затишку.

 

купити рушники

Рушник вишитий, льон, №50-30

630 грн

купити рушники

Рушник вишитий, льон, №50-43

745 грн

купити рушники

Український рушник вишитий №50-421, льон 100%. Вишивка машинна, хрестиком. Ціна 725 грн.

купити рушники

Український рушник вишитий №50-42, льон 100%. Вишивка машинна, хрестиком. Ціна 725 грн.

купити рушники

Український рушник вишитий №50-46, льон 100%. Вишивка машинна, хрестиком. Ціна 725 грн.

купити рушники

Український рушник вишитий №50-24, льон 100%. Вишивка машинна, хрестиком. Ціна 620 грн.

купити рушники

Український рушник вишитий №50-38, льон 100%. Вишивка машинна, хрестиком. Ціна 965 грн.


купити рушники

Український рушник вишитий №50-381, льон 100%. Вишивка машинна, хрестиком. Ціна 790 грн.Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення