Ми в соцмережах:

 

Хрестильні набори

Хрещення дитини завжди було важливим таїнством і значущою подією в житті кожної віруючої сім'ї. Вважається, що після цього обряду церква офіційно приймає малюка в своє лоно. У цей день дитина отримує ще одне ім'я, яке буде оберігати її протягом усього життя. Незважаючи на те, що католицький і православний обряди хрещення мають деякі відмінності, важливою складовою цієї урочистої церемонії є хрестильний одяг. Саме тому до обряду хрещення потрібно готуватися заздалегідь, дотримуючись усіх необхідних процедур.
До дня хрещення все має бути готове, тому ви повинні заздалегідь подбати про те, щоб купити набір для хрещення. На нашому сайті ви знайдете набір для хрещення дівчинки і набір для хрещення хлопчика. Всі наші набори для хрещення зроблені з натуральної та екологічно чистої лляної тканини. Льон завжди вважався найбільш зручним матеріалом для одягу малюка. Ця тканина прекрасно пропускає повітря і швидко вбирає вологу, що дуже важливо під час хрещення: коли ви дістанете дитину з хрестильної купелі, хрестильний одяг з льону швидко допоможе їй зігрітися і відчути тепло і комфорт.

хрестильні набори

Хрестильний набoр №1


Льняна крижма, лляна хрестильна рубашка на зав'язках.


Ціна 797 грн.


набір для хрещення

Хрестильний набoр №2


Льняна крижма, лляна сорочка з вишитим хрестиком милим янголятком. Ззаду сорочечка на зав'язочках, по всій спинці розріз, що робить сорочечку зручною для одягання малюка.

Ціна 925 грн.


набір для хрещення

Набiр для хрещення дiвчинки №3


Льняна крижма з українською вишивкою, плаття з 100% бавовни.

Ціна 1183 грн.


хрестильні набори

Набiр для хрещення хлопчика №4


Льняна крижма, комбінезончик для хлопчика з 100% бавовни.

Ціна 1148 грн.


Набір для хрещення №5


Опис

Ціна 1800 грн.


Набір для хрещення №6


Опис

Ціна 1860 грн.


Набір для хрещення №7


Опис

Ціна 1790 грн.
0
0
0
0
0
0
0
0


Набори для хрещення дитини, купити які можна в нашому магазині, професійні майстри виробляють з однакової тканини на дитячій сорочці і крижмі. Ми також активно використовуємо різноманітні мережива, що робить хрестильний одяг оригінальним і стильним. Тому коли ваш малюк стане дорослим, йому буде дуже приємно дивитися на свої хрестильні фотографії, на яких він зображений в красивому і ексклюзивному одязі.

Хрестильні набори традиційно передаються з покоління в покоління, адже вони є символом чистоти і початку нового життя. Тому якісна лляна сорочечка і крижма з оригінальною українською вишивкою послужать вам довгі роки. Наприклад, ви завжди можете використовувати крижму в якості ковдрочки для вашої дитини. Кажуть, що під такою ковдрою дитинка швидко заспокоюється і прекрасно засинає. Сорочка для хрещення і крижма також займуть почесне місце серед важливих сімейних реліквій.
Ми пропонуємо вам купити набір для хрещення малюка з традиційним українським орнаментом, який прикрашає крижму і сорочечку для хрещення. Всі орнаменти вишиті хрестиком, вишивка яким на лляній тканині виглядає особливо вишукано й ошатно. Набір для хрещення включає в себе лляну хрестильну сорочечку, на якій хрестиком вишите чарівне янголятко, яке оберігатиме і захищатиме вашу дитину від усього поганого. Звертаємо вашу увагу на те, що хрестильна сорочечка для малюка ззаду має спеціальні завязочки і розріз по всій спині. Це зроблено для того, щоб відразу ж після обряду хрещення ви максимально швидко змогли надіти на малюка сорочечку. Таким чином, ваша дитина відразу ж відчує затишок і тепло, що позбавить її від непотрібних переживань і плачу. У набір також входить лляна крижма. За необхідності, наші консультанти також допоможуть вам підібрати шапочку та пінетки, зроблені з аналогічного матеріалу.
Ми виробляємо хрестильні набори на новітньому професійному обладнанні. У своїй роботі наші майстри використовують високоякісні матеріали від кращих світових брендів. Тому хрестильний одяг для дівчаток і хлопчиків, замовити який ви завжди швидко і зручно зможете на нашому сайті, зробить обряд хрещення не тільки довгоочікуваним для вас, але також приємним і безболісним для дитини, яка буде себе почувати надійно і спокійно в комфортному хрестильному одязі з льону.


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення