Ми в соцмережах:

 

Міні рушники для сватів 

Мабуть, у всьому декоративному мистецтві немає іншої такої речі, яка концентрувала б у собі стільки різноманітних символічних значень, як рушник. У вишивці рушників знайшли відображення орнаменти, пов'язані з образами добра, краси, захисту від усього злого на землі. Орнаменти вишивки рушників - це народна пам'ять про життєдайні сили землі і сонця.

Існували подарункові рушники, які дарували на память. Обов'язком нареченої є дарування рушників свідкам. Рушниками перев'язують старост на весіллі і почесних гостей. Зараз на весіллі дарують стрічки для свідків, рушник Сват, Сваха. Але давайте відійдемо від стереотипів - міні рушники це вишукано, модно, акуратно та стильно.
У нас можна придбати подарункові рушники для прикраси столу або подарувати гостям іменні рушники. Адже на весіллі гості не знайомі між собою.

Рушник - символ щастя, злагоди і подружньої вірності, чистоти почуттів і щирих побажань. Рушник - від слова «руки». Тому що руки його творять і він передається з рук в руки, його біла основа - це колір святості; його орнаменти - то життєвий зміст побажань, прагнень і помислів. Рушниками прикрашають святі ікони і хрести, на Рушник кладуть святий хліб; на Рушник стають молоді. Крім усього, Рушник це оберіг від злих сил і пам'ять про святе і незабутнє. Вишити рушник може тільки добра людина і подарувати тільки з добрими намірами.

міні рушники

Міні рушник "Хрещений батько"


Розмір 35 см*10 см.


Ціна 75 грн.


міні рушники

Міні рушник
 "Хрещена мати"


Розмір 35 см*10 см.


Ціна 75 грн.


міні рушники

Міні рушник "Сваха"


Розмір 35 см*10 см.


Ціна 75 грн.


міні рушники

Міні рушник "Сват"


Розмір 35 см*10 см.


Ціна 75 грн.0
0
0
0
0
0
0
0


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення