Ми в соцмережах:

 

Міні рушники для сватів 

Мабуть, у всьому декоративному мистецтві немає іншої такої речі, яка концентрувала б у собі стільки різноманітних символічних значень, як рушник. У вишивці рушників знайшли відображення орнаменти, пов'язані з образами добра, краси, захисту від усього злого на землі. Орнаменти вишивки рушників - це народна пам'ять про життєдайні сили землі і сонця.
Існували подарункові рушники, які дарували на память. Обов'язком нареченої є дарування рушників свідкам. Рушниками перев'язують старост на весіллі і почесних гостей. Зараз на весіллі дарують стрічки для свідків, рушник Сват, Сваха. Але давайте відійдемо від стереотипів - міні рушники це вишукано, модно, акуратно та стильно.
У нас можна придбати подарункові рушники для прикраси столу або подарувати гостям іменні рушники. Адже на весіллі гості не знайомі між собою.

Рушник - символ щастя, злагоди і подружньої вірності, чистоти почуттів і щирих побажань. Рушник - від слова «руки». Тому що руки його творять і він передається з рук в руки, його біла основа - це колір святості; його орнаменти - то життєвий зміст побажань, прагнень і помислів. Рушниками прикрашають святі ікони і хрести, на Рушник кладуть святий хліб; на Рушник стають молоді. Крім усього, Рушник це оберіг від злих сил і пам'ять про святе і незабутнє. Вишити рушник може тільки добра людина і подарувати тільки з добрими намірами. 

міні рушники

Міні рушник "Хрещений батько".

Ціна 75 грн.

міні рушники

Міні рушник "Хрещена мати".

Ціна 75 грн.

міні рушники

Міні рушник "Сваха".

Ціна 75 грн.

міні рушники

Міні рушник "Сват".

Ціна 75 грн.


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення