Ми в соцмережах:

 

Весільний рушник іменний

Вишивка імені та дати весілля на весільному рушнику це сучасна традиція. Адже раніше чоловічу і жіночу сторону весільного рушника відрізняв орнамент. Орнамент дерева роду кожної з сімей. Тепер  рушники вишиваються машинами, але орнаменти залишилися такими ж прекрасними і несуть побажання добра, щастя, любові. Весільний іменнй  рушник залишиться на довгі роки доброю пам'яттю про прекрасне і щасливий день весілля. Тому ми пропонуємо прикрасити весільний рушник пам'ятним написом з датою весілля. Імена молодят неначе вплітаються в орнамент рушника, з'єднуючись воєдино.

Також оригінальним рішенням може бути рушник, вишитий в кольоровiй гамі Вашого весілля.
За звичаями рушники має вишивати наречена, але часи змінюються - візьміть голку з ниткою і зробіть кілька стібків на рушнику, загадуючи при цьому найпотаємніше. Ви внесете свій таємний сенс у Ваше вже «Нове життя». Адже вишитий рушник це пам'ять про святе і незабутнє, це оберіг, це любов до традицій своєї країни

Крім рушника можна виготовити подушечку для кілець і серветочки для свічок з ініціалами нареченого і нареченої.

Ця сторінка створена завдяки нашим покупцям які довірили нам створення свого весільного рушника. Клієнтам які співпрацювали з нами, шукаючи свій колір, свій орнамент. Завдяки Вам ми розширюємо ассортимент, у нас з’являються нові ідеї. Дякуємо!

весільний рушник Весільний рушник №38С з вишитим ім'ям з одного боку нареченої, з іншого нареченого та дати весіля. Вишивка дати весіля та імен виконана хрестиком. Сподіваємось, що щей рушник стане сімейною реліквією.
весільний рушник
Цей невеликий рушник виглядає дуже вишукано. На рушнику вишиті ініціали молодих та дата весіля ніжним блакитним кольором. Вишивка виконана гладю.
весільній рушник
весільній рушник
весільний рушник
Чудовий вишитий весільний рушник з ініціалами та датою весілля. Такий рушник буду оберігом сім'ї на все життя.
 
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення