Ми в соцмережах:

 

Рушники вишиті на габардині

У даному розділі представлені вишиті весільні рушники, які користуються найбільшим попитом і у нашого підприємства налагоджені оптові продажі цих моделей. Ми зацікавлені в розширенні клієнтської бази оптових продажів і дуже будемо раді новому співробітництву. Для закупівлі продукції за оптовою ціною, закупівля повинна бути на суму від 1000 грн. Рушники вишиваються на габардині, або на тканині до складу якої входить бавовна, льон. Розмір рушника 180 см по довжині і 35 см по ширині.

Для отримання інформації про оптову вартості закупівлі, будь ласка, надішліть запит на електронну пошту, або скористайтеся формою праворуч і ми Вам передзвонимо.

Ми є виробниками. Тому завжди прислухаємося до Ваших побажань в ціноутворенні і сервісі. Роздрібна вартість рушника - 250 грн.

Для отримання інформації про оптову вартості закупівлі, будь ласка, надішліть запит на електронну пошту, або скористайтеся формою праворуч і ми Вам передзвонимо. Ми є виробниками. Тому завжди прислухаємося до Ваших побажань в ціноутворенні і сервісі. 

Купити рушники оптом
Рушники оптом №102
Оптовий продаж рушників
Рушники оптом №111
Рушник, купити оптом, замовити
Рушники оптом №121
Весільний рушник, купити оптом
Рушники оптом №122
Шиття весільних рушників
Рушники оптом №124
Продаж рушників весільних оптом
Рушники оптом №125
продаж рушників для весілля
Рушники оптом №129
Весільні рушники у Києві, Україна
Рушники оптом №135
Рушники оптом
Рушники оптом №139<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення