Ми в соцмережах:

 

Сорочка вишиванка чоловіча

Вишиванки це зараз дуже модно, патріотично, ошатно і хотілося б носити вишиванки якомога частіше. Але офісний стиль диктує свої умови. Сувора, стримана за кольором і лаконічна по дизайну чоловіча сорочка, що має  відкладний комір - це must-have кожного поважаючого себе чоловіка. Але навіть у робочі будні є місце для креативності.

Ми хочемо виглядати на всі сто, у всіх випадках життя - в кафе або на переговорах, в театрі  чи на співбесіді. Класична вишита сорочка підходить до ділового стилю одягу. Її можна носити з діловими костюмами, з класичними брюками, і навіть з джинсами. Сорочки вишиванки добре виглядають зі светром, з жилетом або піджаком, з краваткою чи метеликом.

Сорочка для особливих випадків (конференція або нараду) хороший спосіб показати, що Ваші співробітники є відданими «корпоративному духу» компанії та своїй роботi. Найпростіший варіант - просто видати співробітникам сорочки з вишитим логотипом Вашої компанії.

З іншого боку - в офісах, де працює кілька людей, бачити всіх в одній і тій же кольоровій сорочці щодня, - виглядає щонайменше дивно. Як альтернатива - можна щоб Ваші співробітники підібрали вишивку для своїх сорочок самостійно .просто орнамент, логотип або назва Вашої компанії, нашиті на грудях або рукаві, - є прекрасним способом показати загальний дух компанії, не надто придумуючи з підбором гардеробу. Вишивка логотипу може бути чіткою, або більш витонченою. Зазвичай така інвестиція в стиль допомагає підняти моральний дух співробітників компанії і може бути поштовхом до збільшення Вашого бізнесу.

Безумовно сорочка вишиванка - чудовий подарунок. Вибір подарунка для чоловіка - це одвічна проблема. Необхідно ретельно продумати, що подарувати. Оскільки, подарунок повинен бути оригінальним, корисним і одночасно - практичним. Чому саме так? - Все просто! Чоловіки люблять практичні і корисні речі.

При виборі вишитої сорочки потрібно враховувати:

- Плечі повинні сидіти чітко.

- Відсутність "бульбашки" на спині, коли ви вдягаєте сорочку вишиванку

- Чи не виходить сорочка з штанів при піднятих вгору рук.

- Чи не душить вас комір, відстань між коміром і шиєю має бути в два пальці.

сорочка вишиванка чоловіча

Сорочка вишиванка чоловіча №1

Ціна 720 грн.


сорочка вишиванка чоловіча

Сорочка вишиванка чоловіча №2

Ціна 784 грн.


сорочка вишиванка чоловіча

Сорочка вишиванка чоловіча №3

Ціна 922 грн.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення