грн.

Декоративні подушки з вишивкою

Декоративні подушки є оригінальною деталлю будь-якого інтер'єру. У будь-якому будинку їх ніколи не буде багато. За допомогою даних аксесуарів ви додасте дизайну вашого приміщення особливого затишку, а також отримаєте виняткове тепло і м'якість від використання даних предметів декору. Ваші рідні та близькі, друзі та гості обов'язково оцінять ваш смак і уважність до кожної деталі. У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити декоративні подушки з лону, які прикрашені вишивкою або прінтом. Для роботи ми обралі льон саме завдяки його екологічним властивостям. Ми обрали льон тому, що ми закохані в цей матеріал. Льон має приємний запах, на ньому чудово, гармонічно виглядає вишивка.
Такий предмет декору як декоративна подушка з вишивкою може не тільки оживити і урізноманітнити ваш інтер'єр, але й змінити його на краще. Декоративні подушки, які ми вам пропонуємо виготовлені виключно з льону. Їх можна завжди використовувати для сну, сидіння, в якості пуфика або для того, що зробити спинку крісла або стільця м'якше. Діти також з радістю завжди гратимуть декоративними подушками, використовуючи їх в якості будівельних матеріалів для будиночків і куренів.

Декоративна лляна подушка з вишивкою АРТ 77-05 (тільки наволочка).

Декоративна лляна подушка з вишитим хрестиком орнаментом. Склад тканини льон 100%. Розмір 45 * 45 см. Вартість вказана тільки за наволочку. Додатково подушка з наповнювачем +120 грн.

480 грн.

Декоративна наволочка на подушку АРТ 77-07

Декоративна наволочка на подушку з вишитим орнаментом. Розмір 45 * 45 см. Вартість вказана тільки за наволочку. Вартість наповнювача +120 грн.

590 грн.

Декоративна подушка з вишивкою АРТ 77-08

Декоративна подушкою з вишивкою орнаменту. Льон 100%. Розмір 45 * 45 см. Вартість вказана тільки за наволочку. Додатково наповнювач для подушки +120 грн.

490 грн.

Подушка декоративна лляна АРТ 77-06 (тільки наволочка).

Подушка декоративна лляна з вишивкою орнаменту хрестиком. Розмір 45 * 45 см. Вартість вказана тільки за наволочку. Вартість наповнювача для подушки +120 грн.

480 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)