грн.

Хустки для хресної мами у церкву Хустки для хресної мами у церкву

Відповідно до старовинної православної традиції, збираючись переступити поріг собору, жінка зобов'язана прикрити голову - простоволосими в такому місці перебувати не прийнято. Ті, хто відвідує служби регулярно, безсумнівно мають в арсеналі кілька нарядів, спеціально для цього призначених. Вони можуть бути святковими або для повсякденних служінь.
Данина стародавнім звичаям
Хустки в церкву - не просто одяг. Вони символізують смиренність перед обличчям Отця Небесного, повагу, поклоніння Господу. Християнський звичай бере початок з апостольських часів. Церковні записи свідчать про те, що молитися або пророкувати з непокритими волоссям ганебно - так проповідував апостол Павло, і парафіянки наслідують це правило до цієї пори.
Така дія вказує на покірність чоловікові і говорить про сімейний стан. Маленьким дівчаткам і непорочним дівчатам носити в церкві косиночку необов'язково.

Палантин для відвідування церкви

Палантин для відвідування церкви

360 грн.

Палантин для храму

Палантин для храму з розкішним мереживом. Тканина - марлевка, склад мережива і тканини - бавовна 100%. Довжина від кулиски до краю мережива - 27 см.

650 грн.

Хустка для відвідування церкви

Хустка для відвідування церкви

420 грн.

Хустка для храму

Хустка з мережива, з кулискою. Один розмір.

320 грн.

Хустка для храму

Хустка з мереживної тканини, з куліскою. Один розмір

540 грн.

Хустка для храму

Хустка для храму

340 грн.

Колір жіночого вбрання - символ свята
З давнього часу утвердилося негласне правило, завдяки якому дівчина в церкві може виглядати не тільки благочестиво, але й красиво. Забарвлення оздоблення часто різниться в залежності від того, яка подія вшановується в божому домі. Червоні косинки зазвичай надягають на Великдень, зелені - на Трійцю, а сині або блакитні - в будь-який день, пов'язаний із вшануванням Пресвятої Богородиці.
Біла хустка на голову - річ універсальна. Таку накидку використовують на Різдво або Водохреще, але також вона цілком доречна і в будь-який інший день. Нейтральний білий колір надає одягові ніжності і легкості, демонструє світлі помисли і щирість молитов і прохань, звернених до Бога.
Чудово виглядає світлий мереживний палантин і на таїнстві хрещення - в процесі підготовки до обряду хресної мами варто неодмінно подбати про зовнішній вигляд. Найкраще підходить ніжна накидка з однотонною вишивкою - скромна і охайна.
Різновиди жіночих головних уборів
В принципі, немає різниці, чим і як покривати волосся, вирушаючи на богослужіння. Але представниці прекрасної статі завжди прагнуть виглядати неповторно, тим більше в святому місці.
Для виконання правила зазвичай використовується традиційна косинка або хустинка - розшита, гіпюрова або з щільної тканини. Також популярні індивідуально розроблені варіанти - невагомі капори з фіксацією в районі плеча на кулиску або невеликий гудзик. Такі вироби неймовірно красиві, зручні і не спадають під час проведення обрядів. Крім того, вони прикривають плечі, що робить образ ще більш скромним і акуратним.
Різноманітність декору в каталозі «Глаздов»
У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір покривів, які повністю відповідають християнським канонам. Якщо вам потрібен палантин, мантилья в храм, можна вибрати одну або кілька представлених моделей. Вони стануть доречним подарунком віруючій людині - мамі, подрузі, майбутній кумі, сестрі або дочки. Розмір універсальний, тому можна бути впевненою в тому, що головний аксесуар сяде якнайкраще.
Для виробництва ми застосовуємо висококласне японське обладнання і програмне забезпечення. Якість нашої продукції завжди на висоті!