грн.

Вишивка імені дитини на хрестильній крижмі від ТМ Глаздов

  • Артикул: услуга вышивки
  • Модель: услуга вышивки
  • Наявність: На складі
  • Вишивка імені дитини на крижмі для хрещення
  • 0 відгуків
150 грн.
+5 900 ₽

Відгуки

Написати відгук

Вишивка імені малюка на хрестильній крижмі зробить унікальним подарунок від хрещених на першу важливу подію в житті малюка - таїнство хрещення. На фото представлені наші вишиті крижми, доповнені вишивкою імені в кольорі основного декору.

Вишивка окремо імені на будь-якій з представлених в каталозі крижм коштує 150,00 гривень, вишивка дати - 100,00 гривень. Повна вартість замовлення буде складатись з ціни самої крижми плюс оплата за доповнення крижми іменем малюка і датою хрещення.

 


Вас також може зацікавити:

Крижма рушник для хрещення із золотою вишивкою АРТ 40-02 (1)

Крижма рушник для хрещення із золотою вишивкою АРТ 40-02 (1)

Крижма - рушник для хрещення із золотою вишивкою. Махровий рушник прекрасно підійде, щоб укутати малюка. Крижму можна доповнити вишивкою імені малюка та дати хрещення. Приклад готової роботи можна ..

430 грн.   Докладніше

Крижма рушник для хрещення дитини АРТ 40-02 (2)

Крижма рушник для хрещення дитини АРТ 40-02 (2)

Зручна крижма - рушник зі 100% бавовняної махри. Розмір рушника 140*70 см. дозволить затишно закутати малюка після купелі. Вишивка православного хреста з двох сторін крижми прикрашає і робить цю крижм..

430 грн.   Докладніше

Крижма для хрещення дитини АРТ 40-03 (1)

Крижма для хрещення дитини АРТ 40-03 (1)

Ніжна немов хмаринка та ошатна крижма для хрещення малюка зроблена з м'якого махрового полотна, бавовна 100%, з зовнішньої сторони дубльована атласною тканиною з вишивкою православного хрест..

780 грн.   Докладніше