грн.

Вишивка імені дитини та дати хрещення на крижмі від ТМ Глаздов

Теги: вишивка імені і дати хрещення

  • Артикул: услуга вышивки
  • Модель: услуга вышивки
  • Наявність: На складі
  • крижма для хрещення з вишивкою імені дитини та дати хрещення
  • 0 відгуків
250 грн.
+5 900 ₽

Відгуки

Написати відгук

Пропонуємо зробити унікальною хрестильну крижму і доповнити її вишивкою імені дитини та дати хрещення. На фото представлені наші крижми, доповнені вишивкою імені і дати в кольорі основного декору. Така крижма буде чудовим подарунком від хрещених і стане справжньою сімейною реліквією. 

Вишивка окремо імені на будь-якій з представлених в каталозі крижм коштує 150,00 гривень, вишивка дати - 100,00 гривень. Повна вартість замовлення буде складатись з ціни самої крижми плюс оплата за доповнення крижми іменем малюка і датою хрещення.


Вас також може зацікавити:

Крижма для хрещення з вишивкою АРТ 40-04 (1)

Крижма для хрещення з вишивкою АРТ 40-04 (1)

По-справжньому святкова та ошатна крижма для хрещення зшита з двох шарів тканини: внутрішня частина - махрове полотно, бавовна 100%, зовнішня частина - атласна тканина з вишивкою православного хреста...

780 грн.   Докладніше

Крижма для хрещення махрова АРТ 40-09 (1)

Крижма для хрещення махрова АРТ 40-09 (1)

М'яка хрестильна крижма з бавовняної махри чудово підійде для обряду Хрещення: махрова тканина чудово поглинає вологу. Вишивка по чотирьом кутам православного хрестика та мереживо по периметру роблять..

555 грн.   Докладніше

Махрова крижма з вишитими хрестиками  АРТ 40-09 (2)

Махрова крижма з вишитими хрестиками АРТ 40-09 (2)

М'яка махрова крижма прикрашена мереживом та вишитими срібною ниткою хрестиками. Лаконічна та зручна крижма виглядає, разом з тим, ошатно та святково завдяки вишивці та мереживу. Стане чудовим подарун..

555 грн.   Докладніше