грн.

Ошатна крижма для хрещення від виробника ТМ Глаздов

Теги: махрова крижма, двошарова крижма

  • Артикул: 40-04-2
  • Модель: 40-04-2
  • Наявність: На складі
  • Внутрішня частина махрове полотно, бавовна 100%, зовнішня частина-атласна тканина з вишивкою православного хреста. Вишивка хрестиком, металізованою ниткою «золото». Розмір 90 см * 90 см.
  • 0 відгуків
780 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Ошатна крижма для хрещення від виробника ТМ Глаздов

Розмір виробу 90х90 см
Склад Бавовна
Візерунок Сріблястий хрестик

Відгуки

Написати відгук

За традицією, хрестильну крижму обирає хрещена мама, як подарунок хреснику, адже крижма - не просто пелюшка або рушничок, в який загоорнуть маля після обряду хрещення, наші пращурили вірили, що це - потужний оберіг, який слід дбайливо зберігати. Таким чином, обираючи крижму, хрещена обирає і пам'ять про урочисту подію. 

Ця крижма з бавовняної махри дубльована атласною тканиною, на якій вишитий срібною ниткою православний хрест, по периметру прикрашена широким мереживом, яке буде красиво обрамляти обличчя загорнутого в крижму малюка. Крижму можна доповнити вишивкою імені малюка та дати хрещення. Приклад готової роботи можна переглянути в нашій галереї.


Вас також може зацікавити:

Крижма - рушник для хрещення зі срібною вишивкою АРТ 40-01 (2)

Крижма - рушник для хрещення зі срібною вишивкою АРТ 40-01 (2)

М'яка та зручна крижма - рушник для хрещення чудово підійде, щоб огорнути малюка після купелі. Якісна махра зі 100% бавовни швидко поглине надлишкову вологу. По двом сторонам розташована вишивка право..

330 грн.   Докладніше

Крижма для хрещення з вишивкою АРТ 40-04 (1)

Крижма для хрещення з вишивкою АРТ 40-04 (1)

По-справжньому святкова та ошатна крижма для хрещення зшита з двох шарів тканини: внутрішня частина - махрове полотно, бавовна 100%, зовнішня частина - атласна тканина з вишивкою православного хреста...

780 грн.   Докладніше

 Серветка для свічки АРТ 2005

Серветка для свічки АРТ 2005

Серветка для свічки. Серветка вишита на сорочечній бавовняній тканині. Можливо вишити білою, рожевою, червоною, золотою, срібною ниткою. ..

65 грн.   Докладніше

 Мішечок для волосків АРТ №21-07

Мішечок для волосків АРТ №21-07

 Мішечок для волосків з білим мереживом та вишитим срібними нитками янголятком. ..

70 грн.   Докладніше