грн.

Вишиті набори для хрещення хлопчика, дівчинки з натуральних тканин

Хрещення дитини завжди було важливим таїнством і значущою подією в житті кожної віруючої сім'ї. Вважається, що після цього обряду церква офіційно приймає малюка в своє лоно. У цей день дитина отримує ще одне ім'я, яке буде оберігати її протягом усього життя. Незважаючи на те, що католицький і православний обряди хрещення мають деякі відмінності, важливою складовою цієї урочистої церемонії є хрестильний одяг. Саме тому до обряду хрещення потрібно готуватися заздалегідь, дотримуючись усіх необхідних процедур.
До дня хрещення все має бути готове, тому ви повинні заздалегідь подбати про те, щоб купити набір для хрещення. На нашому сайті ви знайдете набір для хрещення дівчинки і набір для хрещення хлопчика. Всі наші набори для хрещення зроблені з натуральної та екологічно чистої лляної тканини. Льон завжди вважався найбільш зручним матеріалом для одягу малюка. Ця тканина прекрасно пропускає повітря і швидко вбирає вологу, що дуже важливо під час хрещення: коли ви дістанете дитину з хрестильної купелі, хрестильний одяг з льону швидко допоможе їй зігрітися і відчути тепло і комфорт.

 

Гарний набір для хрещення дівчинки АРТ №3

Гарний набір для хрещення дівчинки фото, купити Київ, Україна. Склад тканини крижми з українською вишивкою- 100 % льон, плаття з 100% бавовни.

1 353 грн.

Комплект для хрещення з квітковим орнаментом

100% бавовна, вишивка віскозними нитками. Квітковий орнамент в українському стилі.

1 110 грн.

Набір для хрещення АРТ 42-02

Набір для хрещення з лляної тканини з вишивкою купити в Києві, Україні

1 280 грн.

Набір для хрещення бавовняний АРТ 42-06

Набір для хрещення бавовняний фото, ціна, купити в інтернет магазині Київ, Україна Склад тканини - бавовна 100 %

2 435 грн.

Набір для хрещення бавовняний з мереживом АРТ 42-05

Набір для хрещення бавовняний з мереживом купити Київ, Україна Склад тканини - бавовна 100%

2 415 грн.

Набір для хрещення в українському стилі

Натуральні тканини, вишивка віскозними нитками. Набір з сорочки, шапочки і крижми.

1 235 грн.

Набір для хрещення вишитий 42-08

Набір для хрещення: шапочка+сорочечка+крижма. Тканина - батист, склад - бавовна 100%, прикрашений бавовняним мереживом, вишивка знизу сорочки віскозною ниткою.

1 500 грн.

Набір для хрещення вишитий для хлопчика 42-09

Набір для хрещення: костюм + крижма. Склад тканини костюму - льон 100%, прикрашений бавовняним мереживом і вишивкою, крижма махрова, бавовна 10%%, прикрашена вишивкою по преиметру, дубльована атласом

2 095 грн.

Набір для хрещення дівчинки з вишивкою 42-12

Натуральні тканини, вишивка в єдиному стилі. У набір входять крижма, сукня і шапочка

2 310 грн.

Набір для хрещення дитини АРТ 42-07

Набір для хрещення дитини ціна, фото, купити Київ, Україна Склад тканини - бавовна 100 %

2 470 грн.

Набір для хрещення з українською вишивкою 42-11

Набір з крижми, сорочечки і шапочки. 100% бавовна. Вишивка в українському стилі

1 235 грн.

Набір для хрещення лляної, сорочечка і крижма АРТ 42-01

Набір для хрещення лляної, сорочечка і крижма купити Київ, Україна. Склад тканини - 100 % льон. Мереживо бавовняне.

1 190 грн.

Набір для хрещення хлопчика АРТ 42-04

Набір для хрещення хлопчика фото, ціна, купити Київ, Україна Склад тканини для комбінезончика - 100 % бавовна Склад тканини для крижми - 100 % льону

1 370 грн.

Набір хрестильний вишитий для дівчинки 4210

Набір для хрещення: костюм + крижма. Склад тканини костюму - льон 100%, прикрашений бавовняним мереживом і вишивкою, крижма махрова, бавовна 10%%, прикрашена вишивкою по преиметру, дубльована атласом

2 095 грн.

Набори для хрещення дитини, купити які можна в нашому магазині, професійні майстри виробляють з однакової тканини на дитячій сорочці і крижмі. Ми також активно використовуємо різноманітні мережива, що робить хрестильний одяг оригінальним і стильним. Тому коли ваш малюк стане дорослим, йому буде дуже приємно дивитися на свої хрестильні фотографії, на яких він зображений в красивому і ексклюзивному одязі.

Щоб допомогти Вам у виборі, ми пропонуємо ознайомитись з нашою статтею - "Вибір набору для хрещення дитини".

Хрестильні набори традиційно передаються з покоління в покоління, адже вони є символом чистоти і початку нового життя. Тому якісна лляна сорочечка і крижма з оригінальною українською вишивкою послужать вам довгі роки. Наприклад, ви завжди можете використовувати крижму в якості ковдрочки для вашої дитини. Кажуть, що під такою ковдрою дитинка швидко заспокоюється і прекрасно засинає. Сорочка для хрещення і крижма також займуть почесне місце серед важливих сімейних реліквій.
Ми пропонуємо вам купити набір для хрещення малюка з традиційним українським орнаментом, який прикрашає крижму і сорочечку для хрещення. Всі орнаменти вишиті хрестиком, вишивка яким на лляній тканині виглядає особливо вишукано й ошатно. Набір для хрещення включає в себе лляну хрестильну сорочечку, на якій хрестиком вишите чарівне янголятко, яке оберігатиме і захищатиме вашу дитину від усього поганого. Звертаємо вашу увагу на те, що хрестильна сорочечка для малюка ззаду має спеціальні завязочки і розріз по всій спині. Це зроблено для того, щоб відразу ж після обряду хрещення ви максимально швидко змогли надіти на малюка сорочечку. Таким чином, ваша дитина відразу ж відчує затишок і тепло, що позбавить її від непотрібних переживань і плачу. У набір також входить лляна крижма. За необхідності, наші консультанти також допоможуть вам підібрати шапочку та пінетки, зроблені з аналогічного матеріалу.
Ми виробляємо хрестильні набори на новітньому професійному обладнанні. У своїй роботі наші майстри використовують високоякісні матеріали від кращих світових брендів. Тому хрестильний одяг для дівчаток і хлопчиків, замовити який ви завжди швидко і зручно зможете на нашому сайті, зробить обряд хрещення не тільки довгоочікуваним для вас, але також приємним і безболісним для дитини, яка буде себе почувати надійно і спокійно в комфортному хрестильному одязі з льону.