грн.

Вишитий хрестильний набір для хлопчика від ТМ Глаздов

Теги: Хрестильний набір

  • Артикул: 42-09
  • Модель: 42-09
  • Наявність: На складі
  • Набір для хрещення: костюм + крижма. Склад тканини костюму - льон 100%, прикрашений бавовняним мереживом і вишивкою, крижма махрова, бавовна 10%%, прикрашена вишивкою по преиметру, дубльована атласом
  • 0 відгуків
2 095 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Вишитий хрестильний набір для хлопчика від ТМ Глаздов

Склад Льон, бавовна
Візерунок Український геометричний орнамент, хрестик

Відгуки

Написати відгук

Хрестильний набір для хлопчика складається з вишитого українським орнаментом лляного костюмчика та м'якої махрової крижми зі 100% бавовни, дубльованої атласом і прикрашеної по периметру вишивкою, мотив якої повторює візерунок на костюмичику. Блакиті тони візерунку вишивки чудово відтіняють білизну натуральних тканин і разом створюють дуже ніжне і красиве поєднання.

Костюм для хрещення хлопчика складається зі штанців та сорочечки, зшитих зі 100% лляної тканини, а склад махрового полотна крижми - чиста бавовна. Для пошиву хрестильного одягу ми використовуємо натуральні тканини і дуже дбайливо працюємо над швами, адже це - золотий стандарт одягу для малюків. 


Вас також може зацікавити:

Махрова крижма для хрещення з українським орнаментом АРТ 40-19

Махрова крижма для хрещення з українським орнаментом АРТ 40-19

Небесно - блакитного кольору вишивка прикрашає по периметру цю махрову крижму. Ніжне поєднання блакитного та білого, розкішний блиск атласу та м'якість 100% бавовняної махри роблять цю крижму просто н..

1 335 грн.   Докладніше

Шапочка для хрещення №42-04

Шапочка для хрещення №42-04

Бавовняна шапочка для хрещення малюка прикрашена вишитим хрестиком орнаментом в синьо-блакитних кольорах. Гарно підійде для хрещення хлопчика.    ..

220 грн.   Докладніше

Костюмчик для хрещення хлопчика АРТ 4119 (b)

Костюмчик для хрещення хлопчика АРТ 4119 (b)

Дуже милий костюм для хрещення хлопчика виконаний зі 100% лляної тканини та прикрашений вишитим українським орнаментом в синьо-блакитних кольорах. Щоб зробити наш набір для хрещення ще ніжніше, ми дод..

760 грн.   Докладніше

Мішечок для волосків АРТ №21-11

Мішечок для волосків АРТ №21-11

  Мішечок лляний з сріблястим хрестиком і кольоровою українською вишивкою по краю мішечка ..

85 грн.   Докладніше