грн.

Одяг для хрещення, сорочечки, костюми з натуральних тканин Одяг для хрещення, сорочечки, костюми з натуральних тканин

Хрещення це найперше таїнство в житті людини, визнане всіма християнськими віросповіданнями. Церква приймає дитину тільки після того, як буде здійснений обряд хрещення. Католицька і православна церкви проводять дане таїнство по-різному, тим не менш, вам завжди знадобиться одяг для хрещення, який завжди був обов'язковим символом цього таїнства.
Одяг для хрещення завжди був особливим типом одягу, адже хрещення є найважливішим першим святом в житті вашого малюка. Тому такий одяг має бути приємним для тіла дитини, щоб малеча почувала себе комфортно під час і після проведення обряду.
Хрещення традиційно є однією з найважливіших подій у житті людини, тому готуватися до даного обряду слід заздалегідь. Перед хрещенням необхідно мати одяг і різні аксесуари для хрещення, такі як крижма, хрестик, ошатне плаття для дівчинки і сорочечка для хлопчика.
Ми пропонуємо вам величезний асортимент різноманітної хрестильної продукції. У нас ви завжди можете купити одяг для хрещення хлопчиків і дівчаток, шапочки для хрещення, ошатні пінетки, мішечки для волосся, серветки для свічок. У нас ви також можете замовити іменні крижми з вишивкою дати хрещення срібною або золотавою ниткою. Наряди на хрещення  прикрашаються вишивкою, яка виконана золотистими або срібними нитками. Такий наряд стане ексклюзивним подарунком дитині в цей світлий день та берегтиме вашого малюка протягом усього життя.

 

Вишиванка для хрещення АРТ 41-40

Хрестильна рубашечка з білої бавовняної ткани з білою гладдю, з довгим рукавчиком. Манжети і горловина прикрашені батистовим мереживом і зібрані на м'яку резиночку. В комплект входить прикрашена вишивкою шапочка. Склад тканини - 100% бавовни.

750 грн.

Дитяча сорочечка-вишиванка для хрещення АРТ 41-41

Хрестильна рубашечка з білої бавовняної ткани з гладдю, виконаною червоною ниткою, з довгим рукавчиком рукавчиком. Манжети і горловина прикрашені батистовим мереживом і зібрані на м'яку резиночку. В комплект входить прикрашена вишивкою шапочка. Склад ткан

750 грн.

Комбінезон для хрещення з вишитою монограмою АРТ 4132

Комбінезон для хрещения хлопчика з вишитою монограмою. Склад тканини - 100% бавовна. Вишивка машина

730 грн.

Костюм для хрещення хлопчика АРТ 4138

Костюм для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитою декоративною жилеткою та вишита шапочка. Тканина - 100% бавовна, сорочкова. Вишивка машинна, бірюзовою ниткою

670 грн.

Костюмчик для хрещення дівчинки АРТ 4119 (p)

Костюм для хрещения дівчинки: сорочечка та штанці. Склад тканини - 100% бавовна. Вишивка машина, хрестиком

650 грн.

Костюмчик для хрещення хлопчика АРТ 4119 (b)

Костюм для хрещения хлопчика: сорочечка та штанці. Склад тканини - 100% льон. Вишивка машина, хрестиком

650 грн.

Набір хрестильний вишитий для дівчинки 4210

Набір для хрещення: костюм + крижма. Склад тканини костюму - льон 100%, прикрашений бавовняним мереживом і вишивкою, крижма махрова, бавовна 10%%, прикрашена вишивкою по преиметру, дубльована атласом

1 650 грн.

Наряд для хрещення АРТ 41-34

Костюм для хрещення шорти та довга розпашна сорочечка. Склад тканини: бавовна 100%. Денкорований батистовим мереживом. Застібка зпереду на кнопки.

740 грн.

Наряд для хрещення маляти АРТ 41-31

Костюм для хрещення шорти та довга розпашна сорочечка. Склад тканини: бавовна 100%. Вишивка машинна, золотою ниткою. Застібка зпереду на кнопки.

1 525 грн.

Наряд для хрещення: комбінезон з вишитим хрестиком АРТ 41-23

Наряд для хрещення: комбінезон з вишитим хрестиком. Склад тканини - 100% бавовна. Вишивка машина золотою або срібною ниткою

570 грн.

Одяг для хрестин хлопчика - комбінезон з бавовняної тканини з українською вишивкою АРТ 41-16 (1)

Одяг для хрестин хлопчика - комбінезон з тонкої бавовняної тканини - жатки. Перед виконаний зі 100% льону і прикрашен українським орнаментом та вышитим хрестиком. Хрестик, на вибір, золотою або срібною ниткою. Манжетики - бавовняний трикотаж

575 грн.

Одяг для хрестин: сорочечка лляна з вишитим срібною ниткою янголятком АРТ 41-06 (2)

Лляна сорочка для хрещення. Тканина - льон 100%. Прикрашена вишитим сріблястою ниткою янголятком та орнаментом. Оздоблена бавовняним мереживом. Короткий рукавчик.

470 грн.

Одяг для хрещення немовлят - сорочка вишита з золотистими хрестиками АРТ 41-08 (1)

Сорочка-халатик для хрещення. Натуральна тканина - шовк-батист, батист (бавовна 100%). Вишита білою ниткою, оздоблена мереживом. Прикрашена вишитими золотою ниткою хрестиками.

670 грн.

Одяг для хрещення хлопчика АРТ 41-17 (1)

Одяг для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитим хрестиком. Склад тканини - 100% бавовна, тонка "|марлевка"|. Вишивка машинна золотою ниткою

485 грн.

Одяг для хрещення хлопчика АРТ 41-21

Одяг для хрещення хлопчика - костюмчик із натуральної бавовни

590 грн.

Одяг для хрещення: лляна сорочка з вишитим янголятком АРТ 41-06 (1)

Лляна сорочка для хрещення. Тканина - льон 100%. Прикрашена вишитим золотистою ниткою янголятком та орнаментом. Оздоблена бавовняним мережиом. Короткий рукавчик.

470 грн.

Одяг на хрестини для хлопчика АРТ 4139

Костюм для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитою декоративною жилеткою та вишита шапочка. Тканина - 100% бавовняний трикотаж. Вишивка машинна, бірюзовою ниткою

670 грн.

Ошатне хрестильне плаття для дівчинки з українським орнаментом АРТ 41-15 (1)

Ошатне хрестильне плаття для дівчинки з українським орнаментом з тонкої бавовняної тканини - жатки. Перед виконаний зі 100% льону і прикрашен українським орнаментом та вышитим хрестиком. Хрестик, на вибір, золотою або срібною ниткою.

675 грн.

Ошатний білий комбінезончик для хрещення хлопчика

Комбінезон для хрещения хлопчика з вишвкою. Склад тканини - 100% бавовна. Вишивка машина

570 грн.

Сорочечка для хрещення з вишивкою білою гладдю АРТ 4130

Сорочечка для хрещення з бавовняного батисту, прикрашена бавовняним мереживом та вишивкою білою віскозною ниткою

770 грн.

Сорочечка для хрещення з натуральної тканини шовк - батист АРТ 41-08 (2)

Сорочка-халатик для хрещення. Натуральна тканина - шовк-батист, батист (бавовна 100%). Вишита білою ниткою, оздоблена мереживом. Прикрашена вишитими сріблястою ниткою хрестиками.

670 грн.

Сорочка для хрещення дитини бавовняна з вишивкою АРТ 41-04 (1)

Сорочка для хрещення дитини з натуральної 100% бавовняної тканини. Прикрашена вишивкою золотистою ниткою, всі вишиті частини закриті з вивороту тканиною. Горловина на зав'язках, короткий рукавчик. Прикрашена мереживом.

440 грн.

Сорочка для хрещення хлопчика, дівчинки АРТ 41-20

Сорочка для хрещення хлопчика, дівчинки купити в інтернет магазині виробника

545 грн.

Сорочка хрестильна з натуральної бавовняної тканини вишита АРТ 41-04(2)

Сорочка для хрещення дитини з натуральної 100% бавовняної тканини. Прикрашена вишивкою сріблястою ниткою, всі вишиті частини закриті з вивороту тканиною. Горловина на зав'язках, короткий рукавчик. Прикрашена мереживом.

440 грн.

Хочемо звернути особливу увагу на той факт, що у своїй роботі ми використовуємо тільки натуральні матеріали і тканини для виробництва одягу для хрещення. Наші майстрині - справжні професіонали своєї справи, які все своє життя присвятили вишивці. Одяг для хрещення ми прикрашаємо вишуканою вишивкою традиційних українських орнаментів, що додає особливу святковість хрестильному одягу. Традиційно головний кольором для хрещення є білий. Це символ безгрішності і чистоти малюка. Тому у своїй роботі ми практично не використовуємо кольорові матеріали. Білий колір - превалює у всьому.

У процесі пошиття одягу для хрещення наші майстри також подбали про те, щоб закрити шви і виворіт вишивки. Це спеціально зроблено для того, щоб не пошкодити ніжну шкіру дитини. Весь процес вишивки відбувається на новітньому професійному обладнанні з використанням кращих ниток від провідних світових виробників.
Одяг для хрещення має бути пошитий з натуральних матеріалів, щоб добре вбирати вологу після занурення дитини в хрестинну купіль. Коли ви загорнете вашого малюка в натуральне полотно, дитина відразу ж відчує тепло і затишок від м'якої натуральної тканини.
Для виготовлення одягу для хрещення, як правило, ми використовуємо бавовняне й махрове полотно, а також тканини зі стовідсоткового льону. Льон це один з найблагородніших і екологічно чистих матеріалів. Це символ нового життя і чистоти, тому наші предки завжди використовували лляні тканини для пошиття одягу для хрещення малюків.
Хрещення - величезне свято в житті кожної дитини. Тому хрещеним батькам слід заздалегідь купити одяг для хрещення малюка. Одяг для хрещення, купити який ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині, зробить це таїнство комфортним для малюка. Співробітники нашої компанії завжди швидко приймуть ваше замовлення, а також нададуть професійні рекомендації щодо вибору різного одягу і аксесуарів для хрещення. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції!