грн.

Ошатний одяг на хрестини для хлопчика з бавовняного трикотажу з вишивкою від ТМ Глаздов

Теги: комбінезон на хрещення, для хлопчика

  • Артикул: 41-39
  • Модель: 41-39
  • Наявність: На складі
  • Костюм для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитою декоративною жилеткою та вишита шапочка. Тканина - 100% бавовняний трикотаж. Вишивка машинна, бірюзовою ниткою
  • 0 відгуків
1 055 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Ошатний одяг на хрестини для хлопчика з бавовняного трикотажу з вишивкою від ТМ Глаздов

Склад Бавовна
Візерунок Рослинний орнамент

Відгуки

Написати відгук

Одяг на хрестини для хлопчика включає комбінезончик і шапочку, прикрашені вишивкою. Комбінезончик зшитий зі 100% бавовняного трикотажу і прикрашений імітацією жилетки з тканини шовк - батист, розшитої переплетеними гілочками та листям. Зручний крій зі складками на штанцях - ідеальний вибір для малюків в такому ніжному віці, адже він не стримує рухів і чудово натягнеться на підгузок. 

Одяг на хрестини повинен бути білим, це одна з найдавніших традицій, прийнятих під час Таїнства хрещення. Щоб підкреслити урочистість дня, ми додали вишитий візерунок на жилеточку, а також вишили орнамент на шапочці, що пасує до основного наряду. 

Обираючи хрестильний наряд, ви обираєте не просто одяг, такі речі можуть стати справжньою сімейною реліквією і, безумовно, прикрасять світлі спогади про цей важливий день. 

 


Вас також може зацікавити:

Одяг для хрещення хлопчика АРТ 41-17 (1)

Одяг для хрещення хлопчика АРТ 41-17 (1)

Згідно традиції, після Таїнства хрещення відбувається одягання "в ризу світлу". тому одяг для хрещення обов'язково має бути білого кольору, новим, символізуючи новий життєвий шлях во Христі.  ..

550 грн.   Докладніше

Наряд для хрещення маляти АРТ 41-31

Наряд для хрещення маляти АРТ 41-31

Хрещення, без сумніву, дуже важлива і святкова подія. Батьки та хресні збережуть в своєму серці зворушливі і світлі моменти цього дня, традиційно, для дитинки буде вибрана крижма і святковий одяг для ..

1 755 грн.   Докладніше

Хрестильна сорочка лляна з вишивкою АРТ 4137

Хрестильна сорочка лляна з вишивкою АРТ 4137

Класична хрестильна сорочка зшита з натуральної тканини - 100% льон - та прикрашена сріблястою вишивкою хрестиком. Крій цієї сорочки вирізняється своєю простотою та лаконічністю, що спрощує надівання ..

640 грн.   Докладніше

Костюм для хрещення хлопчика АРТ 4138

Костюм для хрещення хлопчика АРТ 4138

Чарівний костюм для хрещення хлопчика складається з прикрашеною вишивкою шапочки та комбінезончика з декоративною імітацією жилетки, розшитої рослинним орнаментом. Костюмчик зшитий з натуральної бавов..

1 055 грн.   Докладніше