грн.

Одяг для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитим хрестиком

Теги: Одяг для хрещення

  • Артикул: 41-17-1
  • Модель: 41-17-1
  • Наявність: На складі
  • Одяг для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитим хрестиком. Склад тканини - 100% бавовна, тонка "марлевка". Вишивка машинна золотою ниткою
  • 0 відгуків
485 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Одяг для хрещення хлопчика: комбінезон з вишитим хрестиком

Склад Бавовна
Візерунок Золотистий хрестик

Відгуки

Написати відгук

Згідно традиції, після Таїнства хрещення відбувається одягання "в ризу світлу". тому одяг для хрещення обов'язково має бути білого кольору, новим, символізуючи новий життєвий шлях во Христі. 

Важливо, щоб наряд був зручним та, звичайно, з натуральних тканин, адже мова йде про вибір одягу для хрещення маленького хлопчика. 

Наш ошатний комбінезончик сшитий зі 100% тоненької і м'якенької бавовняної тканини, дуже якісно та акуратно: всі шви оброблені дбайливо і не спричинять незручності малюку. 

Щоб комбінезончик підкреслював урочистість і радість Таїнства хрещення, ми прикрасили його вишитим золотою ниткою хрестиком. Зі зворотньої сторони декор закритий підкладкою, щоб вберегти ніжну шкіру малюка від торкання з щільною вишивкою. 

Обираючи одяг для хрещення, мо обираємо не просто наряд, це - спогади про важливий день в житті дитини та, можливо, справжня сімейна реліквія.