грн.

Подарунки хресним Подарунки хресним

Серед всього багатства православних звичаїв, найбільш важливий - хрещення. Це таїнство, що володіє неймовірною силою, воно вручає долю крихітної людини в руки Господа, дарує надію та віру в те, що життєвий шлях малятка буде легким, праведним.
Кожна дія в обряді має значення. Основними дійовими особами виступають духовні батьки. Саме ці люди беруть відповідальність за християнське виховання і розвиток дитини і зобов'язуються бути в житті опорою і підтримкою.
У церковних канонах немає чітких вказівок щодо того, коли слід хрестити людину. Часто це відбувається через короткий час після народження, але іноді священному дійству піддаються підлітки або дорослі. У будь-якому випадку не обов'язковою, але приємною стороною свята є подарунки хресним від хрещениці (ка).

Іменний подарунок від хресниці

Іменний подарунок від хресниці, хустинка з персоналізованою вишивкою. Розмір - 28 * 28 см., тканина - атлас

250 грн.

Індивідуальний подарунок хрещеній

Індивідуальний подарунок хрещеній, хустинка з іменною вишивкою. Розмір - 28 * 28 см., тканина - атлас

250 грн.

Подарунок від хрещеної мами

Подарунок від хрещеної мами - рушник з вишитим на замовлення написом. Розмір рушника - 140 * 70 см., Склад - 100% бавовна

520 грн.

Подарунок від хрещеної мами, рушник з молитвою

Подарунок від хрещеної мами, рушник з молитвою. Розмір рушника - 140 * 70 см., Склад - 100% бавовна

480 грн.

Подарунок хресної рушник з написом для хресної

Подарунок хресної рушник з написом для хресної

480 грн.

Подарунок хрещеній мамі, хустинка з вишивкою

Подарунок хрещеній мамі, хустинка з вишивкою. Розмір - 28 * 28 см., Склад - 100% льон

300 грн.

Подарунок хрещеному рушник з написом

Подарунок хрещеному рушник з написом

480 грн.

Чим обдарувати духовних наставників
Необхідність приносити подарунки кумам на хрестини не відзначена, однак проведення ритуалу передбачає, що вони стають практично родичами, частиною сім'ї. Названі батько і мати покладають на себе велику місію щодо хрещеника, і отримати красномовство, що нагадує про захід, буде здорово.
Отже, що подарувати хресним на хрестини?
Зовсім не потрібно вибирати щось дороге і значне. Набагато цінніше продемонструвати теплі почуття і вдячність за готовність прийняти зобов'язання за повчання юного християнина.
Хорошим вибором стане рушник або халат з іменною вишивкою. Прикладів прикраси виробу маса. Можна обмежитися лаконічним ім'ям, дарчим написом або доповнити картину вензелями, ангелятами і іншими тематичними зображеннями. Якщо дозволяє розмір, краще додати сердечне побажання або розмістити коротку молитву. Жінці доречно приготувати обрядову косинку або палантин - красива мереживна мантилья її неодмінно порадує
В каталозі Glazdov представлено кілька різновидів, однак наші майстри готові втілити будь-яку ідею.
Сувенір можна оформити не тільки від імені хрещеника, а й від його мами і тата. Тоді напис можна зробити і не настільки офіційним. Цілком підійдуть варіанти «дорогій кумі», «коханому куму» і доповнити його веселою картинкою або дружнім шаржем.
Чим обдаровують дитя
Незмінними атрибутами процедури вважаються крижма і натільний хрестик, про покупку яких повинні подбати куми. Але на додаток новонародженому підносять ряд речей, покликаних нагадати про знаменну подію.
Якщо крижма або хрестинна сорочечка застосовуються тільки в момент церемонії і довгі роки зберігаються в будинку, то подарунки хрещениці на рік зазвичай бувають більш практичними. Одним з них може стати пухнастий махровий рушник, прикрашений незвичайним візерунком, ангельськими крильцями, добрим напуттям. До речі, якщо готувати таку дрібницю щорічно в день хрестин, вийде нова сімейна традиція, яка ще більше об'єднає учасників процесу.
В інтернет-магазині «Глаздов» нескладно підібрати різний текстиль. Ми пропонуємо лазневі (140х70 см) і лицьові (50х90 см) рушники, які легко прикрасити відповідно до ваших уподобань. Колірна гамма різна, ми з радістю підберемо той, що припаде до душі.
Для роботи використовується професійне японське обладнання, так що в якості продукції ми абсолютно переконані. М'яка, але дуже міцна махра (100% бавовна) прослужить довго і не втратить властивостей навіть після численних прань. Німецькі нитки фірми Gunold, які підбираються для декору, не линяють і не вигоряють на сонці.
Впевнені, текстильний презент, з любов'ю підготовлений вами, принесе близькій людині безліч позитивних емоцій!