грн.

Вибір набору для хрещення дитини

Обряд хрещення супроводжується дотриманням великого числа традицій. Наприклад, хлопчика під час таїнства тримає на руках хрещена мати, а дівчинку - хрещений батько. Одяг малюка, в якому він проходить обряд, ніколи не віддається, навіть близьким людям, а, тим більше, не продається. Цей наряд вважається оберегом від злих людей, хвороб і лиха, тому зберігається все життя в затишному місці.
Однак, до вибору хрестильного одягу потрібно підходити вкрай відповідально, тому що вся увага гостей буде прикута до чарівного малюка, який хоч і не запам'ятає цей день, але фотографії збережуть ці моменти надовго.
Що ж входить у поняття «хрестильний набір»?
Слід уточнити, що набір характеризується тим, що всі предмети в ньому виконані в єдиному дизайні і кольорі. Якщо у вас народилася чарівна принцеса, то набыр для хрещення може складатися із сукні, крижми, шапочки, пінеток і мішечка для волосся. Сукню краще вибрати довжиною до п'ят, щоб дівчинкі було тепло. Шапочку вибирають виходячи з того візерунка, що на платті - так наряд буде виглядати більш гармонійним. Пынетки не є обов'язковим атрибутом вбрання, але дуже його доповнять і прикрасять.
Для хлопчика існують два види наборів для хрещення. Перший найпростіший - це комбінезончик для хрещення і крижма. Після купелі дитину закутують в крижму і витирають, а потім надягають комбінезон. Другий вид, розширений набір для хлопчика може складатися із сорочечки, штанців, шапочки, пінеток і крижми. Цей набір частіше купують, якщо хрещення відбувається в холодну пору року і необхідно потурбуватись про тепло і комфорт малюка.
Зазвичай всі предмети виконуються з однієї тканини, яка повинна бути натуральною - бавовна, льон або шовк. Натуральні тканини дуже приємні до тіла, швидко вбирають вологу і не викликають подразнень і алергії.

    


Якість пошиття - один з головних критеріїв вибору виробу. Перевірити дуже легко - виверніть навиворіт будь-який предмет і подивіться на шви - вони повинні бути рівними і обробленими оверлоком.
Зручність і комфорт. Ви повинні заздалегідь переконатися, що зняти і надіти на дитину хрестинний одяг ви зможете швидко і легко. Додайте ще хвилювання, яке супроводжує обряд, і дитина може завередувати, поки ви будете розстібати безліч ґудзиків. Тому віддайте перевагу одягу з великою горловиною, розрізом на спині і максимум одним ґудзиком.
Колір наряду. Більшість вибирає білий. Традиція одягати білий колір під час таїнства хрещення йде ще з часу Ісуса. Це колір символізує чистоту і непорочність. У сучасному світі допускається використання молочного, блідо-рожевого або блакитного відтінків. 

Вишивка і мережива. Найпоширеніші візерунки - це православний хрестик і янгол. Вишивка срібними або золотими нитками додає набору святковості та вишуканості. Якість вишивки визначається щільністю візерунка і відсутністю ниток, що стирчать.
Однак, найголовніший критерій вибору - Вам повинно все подобатись. Ваша дитина заслуговує бути в центрі уваги і ловити захоплені погляди!
Колектив компанії Глаздов, маючи багаторічний досвід у виробництві різних атрибутів обряду хрещення, з радістю допоможе підібрати оптимальний набір для хрещення з урахуванням Ваших побажань!