грн.

Автомобільні подушки

Комфортне життя в сучасному світі нерозривно пов'язане з автомобілем, який вже давно для багатьох людей із засобу пересування перетворився на життєву необхідність. Мільйони людей практично половину дня проводять за кермом, добираючись спочатку на роботу, а потім повертаючись з неї. Дуже популярні зараз подорожі по містам України і навіть в інші країни. 
Беручи до уваги зростаючі потреби пасажирів, ми подбали про те, щоб зробити подорожі на автомобілі комфортнішими. Для того щоб подорож приносила задоволення і ні завдавала незручностей, вам допоможе автомобільна подушка. З її допомогою будь-який пасажир отримає можливість без втоми і зайвого головного болю витримати дорогу будь-якої складності. Автомобільна подушка є запорукою будь-якої вдалої подорожі на автомобілі, тому наші майстри подбали про те, щоб зробити для вас максимально зручну і м'яку подушку з кращих матеріалів.


Обираючи автомобільну подушку в машину, фахівці рекомендують звернути увагу на її форму. Найкраще для подорожі підійде подушка в машину дугоподібної форми. Її особливість і головна перевага полягає в тому, що така подушка повністю облягає шию з обох сторін, тим самим позбавляючи пасажира болю в хребті.

Подушка для автомобіля сприятливо впливає на хребет, розслаблює шийні м'язи, а також дозволяє пасажиру практично не помічати втому під час подорожі. Даний ефект досягається за допомогою флокового покриття, яке ми використовуємо в процесі виробництва подушок для автомобіля. Флокове покриття забезпечує зручне розташування і м'якість для шиї. Даний матеріал не пропускає вологу і бруд, проте відмінно пропускає повітря. Це дозволяє легко чистити автомобільні подушки.
Також хочемо звернути вашу увагу, що всі матеріали, які ми використовуємо для виготовлення автомобільних подушок, є гіпоалергенними. У всіх наших подушок зручна ергономічна форма, а також сучасний дизайн. В якості наповнювача для подушок ми використовуємо холлофайбер – так званий кульковий силікон. Даний матеріал складається з поліефірних волокон, які автоматично скручені у формі пружин. Це синтезоване волокно не боїться багаторазового прання і різних деформацій. Тому автомобільна подушка на основі холлофайбера прослужить для вашої зручності довгі роки.
У нас ви завжди можете замовити нанесення логотипу вашого автомобіля на подушку. Для цього ми використовуємо машинну вишивку або термодрук матеріалом флок, у якого в результаті виходить приємна бархатиста поверхня. Ми також пропонуємо вам купити автомобільні подушки з унікальним вишитим традиційним українським орнаментом.
Автомобільна подушка, купити яку ви маєте можливість у нашому магазині, також є відмінним подарунком для кожного автомобіліста до будь-якого свята. Вона завжди буде нагадувати про вас, забезпечуючи комфорт пасажирам в дорозі, а також прикрашаючи салон автомобіля.
Роблячи вибір на користь зручних автомобільних подушок, найкраще замовляти цей товар у нас. Пріоритетами вашої співпраці з нами є найвища якість, приємне обслуговування, доступні ціни та зручний спосіб доставки товару. Якщо ви хочете купити автомобільну подушку в Україні, звертайтеся до нас. Ваш комфорт – наша робота!