грн.

Рушник з вишитим ім'ям, лазневі рушники з вишивкою Рушник з вишитим ім'ям, лазневі рушники з вишивкою

Рушники з вишитими іменами є оригінальним подарунком на будь-яке свято для дорослого або дитини. Рушник - це необхідна і незамінна річ у будь-якому будинку, тому ми так ретельно вибираємо колір, розмір, склад цього виробу. Саме тому в магазинах ми знайдемо рушники з вишитими візерунками, орнаментами, текстами, що б рушник був не просто практичною річчю, а і прикрашало інтер'єр.

Рушники з вишитими іменами або рушники з різними пам'ятними написами і текстами затребувані покупцями не просто тому що це практична річ, а і річ з індивідуальною вишивкою. Адже будь-якій людині приємно отримати індивідуальний подарунок, який підтверджує, що подарунок вибирали особливо уважно і готувалися до пам'ятної події заздалегідь. Найвдалішим способом для нанесення імені, малюнка або будь-якого тексту на рушник являється комп'ютерна вишивка. Вишивка виконана якісними нитками довгий час не втрачає яскравості кольору, не линяє і довго радуватиме власника.

Рушник з вишитим ім'ям або подарунковим написом - приємний подарунок для жінки, чоловіка або дитини. Поряд з ім'ям можна вишити оригінальну картинку або орнамент.

Для того, що б купити рушник з ім'ям, треба подзвонити нам або написати, скориставшись формою справа і зробити замовлення. На жаль, ми не маємо на складі усього асортименту рушників з різними іменами. Але ми з радістю виконаємо Ваше замовлення впродовж 4-х днів.

На замовлення ми можемо нанести на рушники будь-який напис, текст, логотип. Оберніть будь ласка, увагу на той факт, що залежно від постачання рушника бувають з бортом і без нього. Уточнюйте, будь ласка у менеджера, які саме рушники є в наявності. Склад рушників-100% бавовна.

Іменні рушники АРТ 90-04

Іменні рушники замовити Київ, Украіна

320 грн.

Іменний банний рушник АРТ 90-05

Іменний банний рушник купити Україна, Київ

320 грн.

Махровий рушник з вишитим ім'ям АРТ 90-06

Махровий рушник з вишитим ім'ям купити Київ, Україна

320 грн.

Рушник з ім'ям АРТ 90-01

Рушник з вишивкою імені - найкращий подарунок

320 грн.

Рушник з ім'ям АРТ 90-03

Рушник з ім'ям вишитим на замовлення, якісна вишивка бавовняними нитками

320 грн.

Рушник з іменною вишивкою АРТ 90-08

Рушник з іменною вишивкою купити Україна, Київ

320 грн.

Рушник з вишитим ім'ям АРТ 90-02

Рушник з вишитим ім'ям замовити Київ, Україна

320 грн.

Рушники махрові іменні АРТ 90-07

Рушники махрові іменні купити Україна, Київ

320 грн.