грн.

Міні рушники, вишиті рушники

Мабуть, у всьому декоративному мистецтві немає іншої такої речі, яка концентрувала б у собі стільки різноманітних символічних значень, як рушник. У вишивці рушників знайшли відображення орнаменти, пов'язані з образами добра, краси, захисту від усього злого на землі. Орнаменти вишивки рушників - це народна пам'ять про життєдайні сили землі і сонця.

Існували подарункові рушники, які дарували на память. Обов'язком нареченої є дарування рушників свідкам. Рушниками перев'язують старост на весіллі і почесних гостей. Зараз на весіллі дарують стрічки для свідків, рушник Сват, Сваха. Але давайте відійдемо від стереотипів - міні рушники це вишукано, модно, акуратно та стильно.
У нас можна придбати подарункові рушники для прикраси столу або подарувати гостям іменні рушники. Адже на весіллі гості не знайомі між собою.

 

Рушник - символ щастя, злагоди і подружньої вірності, чистоти почуттів і щирих побажань. Рушник - від слова «руки». Тому що руки його творять і він передається з рук в руки, його біла основа - це колір святості; його орнаменти - то життєвий зміст побажань, прагнень і помислів. Рушниками прикрашають святі ікони і хрести, на Рушник кладуть святий хліб; на Рушник стають молоді. Крім усього, Рушник це оберіг від злих сил і пам'ять про святе і незабутнє. Вишити рушник може тільки добра людина і подарувати тільки з добрими намірами. 

Вишитий міні рушник для хресного АРТ 81-01

  Міні рушник вишитий на канві. Розмір 8см * 32см. Канва. Вишивка машинна хрестиком.

75 грн.

Вишитий міні рушник сват АРТ 81-03

Вишитий міні рушник сват. Розмір 8см * 32см. Канва. Вишивка хрестиком.

75 грн.

Вишитий міні рушник для хресної АРТ 81-02

Вишитий міні рушник для хресної. Розмір 8см * 32см. Канва. Вишивка хрестиком.

75 грн.

Вишитий міні рушник сваха АРТ 81-04

  Вишитий міні рушник сваха. Розмір 8см * 32см. Вишивка машинна хрестиком на канві.

75 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)