грн.

Іменні весільні рушники, вишивка імен та дати на рушнику

Вишивка імені та дати весілля на весільному рушнику це сучасна традиція. Адже раніше чоловічу і жіночу сторону весільного рушника відрізняв орнамент. Орнамент дерева роду кожної з сімей. Тепер  рушники вишиваються машинами, але орнаменти залишилися такими ж прекрасними і несуть побажання добра, щастя, любові. Весільний іменний  рушник залишиться на довгі роки доброю пам'яттю про прекрасний і щасливий день весілля. Тому ми пропонуємо прикрасити весільний рушник пам'ятним написом з датою весілля. Імена молодят неначе вплітаються в орнамент рушника, з'єднуючись воєдино.

Також оригінальним рішенням може бути рушник, вишитий в кольоровiй гамі Вашого весілля.
За звичаями рушники має вишивати наречена, але часи змінюються - візьміть голку з ниткою і зробіть кілька стібків на рушнику, загадуючи при цьому найпотаємніше. Ви внесете свій таємний сенс у Ваше вже «Нове життя». Адже вишитий рушник це пам'ять про святе і незабутнє, це оберіг, це любов до традицій своєї країни

Крім рушника можна виготовити подушечку для кілець і серветочки для свічок з ініціалами нареченого і нареченої.

Ця сторінка створена завдяки нашим покупцям які довірили нам створення свого весільного рушника. Клієнтам які співпрацювали з нами, шукаючи свій колір, свій орнамент. Завдяки Вам ми розширюємо ассортимент, у нас з’являються нові ідеї. Дякуємо!

Весільний рушник з вишивкою імен і дати 53-02и

Лляний рушник з вишивкою хрестиком. Розмір 150*35 см. Доповнений бавовняним мереживом.

1 190 грн.

Вишитий весільний рушник з ініціалами та датою 50-42и

Лляний рушник з вишивкою хрестиком. Розмір 200*35 см. Доповнений бавовняним мереживом.

1 655 грн.

Вишитий весільний рушник з ініціалами та датою свята 50-38и

Лляний рушник з вишивкою хрестиком. Розмір 200*35 см. Доповнений бавовняним мереживом.

1 645 грн.

Вишивка імені та дати весілля на весільному рушнику це сучасна традиція. Адже раніше чоловічу і жіночу сторону весільного рушника відрізняв орнамент. Орнамент дерева роду кожної з сімей.