грн.

Вишиті рушники весільні, вінчальні, для короваю, для ікон

Рушник служить символом нашого народу, уособлюючи зв'язок українців з попередніми поколіннями. Вишивка на будь-якому українському рушнику є зашифрованим розповіддю про життя людей, природі і зв'язку з предками. Тому вишитий рушник незмінно був запорукою затишку, радості і благополуччя. Рушник завжди символізував гостинність. Він є важливим елементом зустрічі гостей і прощання з ними. Вишитий рушник завжди був присутній на весіллях, хрищення, сватання, а також інші важливі події в житті будь-якої сім'ї. Головною функцією вишитого рушника була охоронна. Рушник також завжди служив важливим елементом інтер'єру: його вішали в кути хат, на двері і вікна.

Використання вишитого рушника. Українці традиційно використовували вишитий рушник для різних святкових подій. Найпопулярнішими у нас є такі види рушників. - Рушник для немовляти. Коли в родині народжується дитина, немовляті дарують спеціальний рушник, на якому вишито безліч оберегового орнаментів. Вони охороняють життя і здоров'я малюка і матері від злих сил.

Хрестильний рушник. Так як обряд хрещення завжди був найважливішою подією в житті будь-якої віруючої сім'ї, то хрестинний вишитий рушник завжди був важливою складовою цього обряду. Його повинна вишити хрещена мати з використанням тільки світлих тонів і яскравих фарб, які повинні забезпечити малюкові світле майбутнє. Якщо хрещена мати не володіє мистецтвом вишивки, то це більше не проблема. У нас ви завжди зможете купити вишитий рушник на будь-який смак.

- Весільний рушник. Сватання і весілля - споконвіку були найважливішими обрядами, а вишиті рушники - головними атрибутами того, що дівчина погоджувалася вийти заміж. Як правило, на таких рушниках вишивали лілії, калину, дубове листя. В цьому випадку рушники пов'язували сватів і на них підносили хліб. Після цього староста зв'язував рушником руки нареченої і нареченого. З давніх-давен це і було офіційним вінчанням. Багато наших клієнтів уже замовили у нас весільний рушник, який є оберегом і хранителем сімейного щастя і благополуччя.

 

- Так звані «візитні» рушники. Їх, як правило, вішають в світлиці. У такого рушника обидві сторони повинні мати бездоганну вишивку і бути ошатними і святковими.

- Хлібник. Саме так називається рушник для хліба, так як здавна вважалося гріхом, якщо покласти хліб на стіл, яка не накритий рушником.

-Рушник-божнік - рушник для ікон. Даний тип рушників завжди вважався найголовнішим в будь-якому будинку. Такий рушник прикрашає ікони, які знаходяться в кутку кімнати. Рушники-божнікі є довгими полотнами, які на кутах і уздовж одного боку прикрашені вишивкою. Такий вишитий рушник повинен в обов'язковому порядку мати наступні початкові літери: Ісус Христос - І. С. або Богородиця Мати - Б. М.

 

Якщо ви хочете купити вишитий рушник для будь-якого урочистої події, ви завжди це можете зробити у нас. Традиційно на всіх типах рушників найкраще виглядає вишивка хрестиком і гладдю. Вишитий рушник завжди виглядає естетично і є прекрасним оберегом для всієї родини, який слід передавати з покоління в покоління.

У нас ви завжди можете купити вишитий рушник своєї мрії. Ми також можемо виготовити для вас вишивку під замовлення. Наші майстри за допомогою новітнього професійного обладнання зроблять для вас вишивку на рушнику на ваш смак. У своїй роботі ми використовуємо тільки натуральні та екологічно чисті тканини. Вишивка робиться нитками від кращих світових виробників, тому з роками вона збереже свої бездоганні кольору і чистоту. Ми подбаємо про те, щоб куплений у нас вишитий рушник приносив вам і вашим близьким щастя і служив оберегом для багатьох поколінь.