грн.

Вишита скатертина в інтер'єрі

Скатертина в сучасному інтер'єрі часто не є обов'язковим елементом декору. Це, скоріш, рідкість, чим правило. Ми вважаємо, що вельми незаслужено, так як правильно підібрана скатертина дозволить кардинально змінити стиль кухні, столової чи вітальні, додавши шарму та затишку приміщенню. Значення цього предмету явно недооцінене. Це спосіб швидко змінити обстановку, наприклад, створити святковий новорічний інтер'єр чи атмосферу романтичної вечері при свічках.

Позмагатися по залученню уваги можуть хіба що штори. Однак штор зазвичай одна - дві, скатертей же можна мати декілька для різних призначень - повсякденна, святкова чи тематична. Для чаювання, наприклад, можна постелити тільки столову доріжку на стіл. 

Правила сервіровки припускають використання й такого елементу як наперон. Це маленька скатертина шириною 45-50 см та довжиною по довжині столу, яка стелиться поверх скатертини і підлягає заміні після кожного прийому їжі, тоди як скатертина може слугувати декілька днів. Багатослойність в дизайні виглядає дуже розкішно й елегантно. А якщо доповнити комплект серветками, то від уваги гостей не уникне, як ретельно ви готувались до їх приходу.

Столові доріжки - це спрощений варіант наперону. Варіант дуже зручний у використанні, так як стелиться посеред столу без використання скатерті. Доріжки на стіл вперше з'явилися на Сході і зараз дуже популярні й у нас. Довгі доріжки стелять вздовж столу, а короткі поперек - по одній на двох гостей. 

Кольорове рішення передбачає велику кількість варіантів - це може бути однотонна біла скатертина, скатертина з кольоровим принтом в клітинку чи полоску, скатертина з вишивкою.

Що стосується українських традицій, то наш народ накопичив великий пласт національних орнаментів, які споконвіку використовуються в побуті, в тому числі і на скатертях і одягу. 

Святкові нарядні скатертини обов'язково шиють з натуральних тканин - бавовни і льону і прикрашають вишивкою національних орнаментів - рослинними чи геометричними візерунками. Варто врахувати, що використання яскравих контрастних ниток передбачає однотонний посуд, бажано білий. 

Українська вишивка популярна далеко за межами України, тому скатертини з вишивкою прикрашають інтер'єри по всьому світу і не тільки в будинках нашої діаспори. Дуже оригінально використовувати вишиту скатертину чи набір в якості українського сувеніру і подарувати друзям з інших країни. Взагалі, це чудова ідея подарунку в українському стилі, так як не потребує примірки, як, наприклад, вишиванка. 

В інтернет - магазині Глаздов великий вибір нарядних скатертин з вишивкою, наборів з серветками, доріжок на стіл з вишивкою хрестиком чи гладдю. Всі вироби високої якості, з натуральних тканин і вишивкою німецькими нитками, що передбачає довгу експлуатацію у відмінному вигляді. Наші менеджери з задоволенням підберуть вишиту скатертину для вашого інтер'єру чи на подарунок в якості українського сувеніру.