грн.

Чоловічі лляні вишиванки з українським орнаментом Чоловічі лляні вишиванки з українським орнаментом

Чому наші вишиванки? Ми не боїмося фотографувати виворіт виробів!

1. Пошиття тільки з 100% льону. Всі вишиванки шиємо тільки з лляної тканини.

2. Вишивка. Ми професійно вишиваємо більше 15 років. Вишиваємо на супер обладнанні, виробництва Японії. Це означає, що хрестик вишитий без пропусків і надійно зафіксований. Вишиваємо найкращими нитками виробництва Gunold, Німеччина. Значить, нитки втратять насиченість кольору.
3. Пошиття. Так, якщо потрібно, ми надішлемо фотографію вивороту виробу, де буде видно шви.

4. А ще, на замовлення ми пошиємо вишиванку великого розміру.

Величезна радість отримати вишиванку у подарунок. Щоб не помилитися з розміром – купіть подарунковий сертифікат та подаруйте, а ми потім узгодимо точний розмір.

Біла чоловіча вишиванка з коротким рукавом АРТ 31-04

Біла чоловіча вишиванка з коротким рукавом

720 грн.

1 025 грн.

Біла чоловіча вишиванка з коротким рукавом АРТ 31-06

Біла чоловіча вишиванка з коротким рукавом

1 025 грн.

Біла чоловіча вишиванка АРТ 30-01

Вишиванка українська чоловіча льняна. Вишивка орнаменту хрестиком.

2 880 грн.

Біла чоловіча вишиванка з вишитим хрестиком українським орнаментом АРТ 30-17

Лляні вишиванки в інтернет магазині від виробника

2 780 грн.

Біла чоловіча вишиванка з коротким рукавом АРТ 31-13

Біла чоловіча вишиванка з натурального якісного льону з коротким рукавом

400 грн.

880 грн.

Вишиванка лляна чоловіча АРТ 30-04

Біла чоловіча вишиванка з натурального якісного льону.

2 770 грн.

Вишиванка чоловіча АРТ 30-02

Біла чоловіча вишиванка з натурального якісного льону.

1 060 грн.

2 740 грн.

Вишиванка чоловіча з коротким рукавом АРТ 31-21

Вишиванка з традиційним українським орнаментом у вигляді ромбів. Яскрава якісна вишивка

1 350 грн.

Вишиванка чоловіча лляна синя АРТ 30-26

Вишиванка синя чоловіча з довгим рукавом з вишитим хрестиком орнаментом. Льон 100%

2 440 грн.

Вишиванка чоловіча лляна синя АРТ 30-27

Вишиванка синя чоловіча з довгим рукавом з вишитим хрестиком орнаментом. Льон 100%

2 480 грн.

Вишиванка чоловіча льняна з білим орнаментом АРТ 30-24

Українська чоловіча сорочка вишиванка. Вишивка білого орнаменту на білому льоні - полтавська вишивка

2 650 грн.

Вишиванка чоловіча чорна з червоним орнаментом. АРТ 30-02(2)

Вишиванка чоловіча чорна з червоним орнаментом. Льон 100%. Вишивка бавовняною ниткою

2 740 грн.

Льняна біла чоловіча вишиванка АРТ 30-03

Біла чоловіча вишиванка з натурального якісного льону з довгим рукавом. Різнокольоровий орнамент робить її вишуканою та призначеною для особливої події

3 130 грн.

Льняна чоловіча вишиванка з коротким рукавом АРТ 31-02

Біла чоловіча вишиванка з натурального якісного льону. Вишиванка з коротким рукавом.

910 грн.

Сіра лляна вишиванка чоловіча АРТ 30-24(2)

Сіра чоловіча вишиванка з натурального якісного льону. Вишивка машинна хрестиком білого візерунка. Вишукане поєднання кольору тканини та кольору вишивки

2 650 грн.

Сорочка вишиванка українська чоловіча АРТ 30-25

Сорочка вишиванка українська чоловіча з натурального якісного льону. Якісна насичена вишивка надає сорочці святковий вигляд

2 540 грн.

Чоловіча лляна вишиванка з коротким рукавом АРТ 31-23

Літня вишиванка з вишивкою блакитно-синіми нитками геометричного орнаменту

2 200 грн.

Чорна чоловіча вишиванка АРТ 30-16

Чорна чоловіча вишиванка з натурального якісного льону. Яскравий орнамент червоно-білими нитками в українському стилі

2 780 грн.

Чорна чоловіча вишиванка з яскравим орнаментом АРТ 30-01(2)

Чорна чоловіча вишиванка з яскравим орнаментом. Вишивка машинна хрестиком.

2 880 грн.

  Традиційно чоловічий гардероб значно аскетичніший за жіночий,  чоловіків з дитинства виховують бути стриманими у проявах , це закріпилось на рівні архетипної  поведінки  і звужує можливості для самовираження . Ми маємо доволі скромний набір інструментів, традиційно монохромну кольорову гаму, консервативний покрій, обмежений вибір матеріалів. Достатньо порівняти асортимент і кількість жіночих і чоловічих магазинів одягу, косметики, аксесуарів, щоб виникло логічне  питання:  так що там з дискримінацією? Зважаючи на те, що більшу частину грошей світу створюють все ж- таки чоловіки(не будемо вдаватись в деталі,чому,- так склалось),а самопрезентація за допомогою зовнішності не тільки зміцнює соціальний статус, а й приносить  неабияке задоволення. Якщо , до того ж, чоловік, згідно посади, має необхідність носити діловий костюм, його інструменти для створення образу зводяться до сорочки і краватки.

 І тут  на допомогу приходить рятівний тренд  останніх років : чоловіча вишита сорочка. Цей тренд підкорив не лише патріотично налаштовану частину України, а й світові подіуми. Традиційно , малюнок на чоловічій вишиванці розташовується на грудях паралельно застібці, а також на  комірці і манжетах. Тобто, саме на тих частинах, що видно під піджаком, і цим вона є подібною до протокольної фрачної сорочки з декорованою манишкою, особливо коли це старовинна техніка вишивки «білим по білому». Цікавий збіг. Щось він не вписується в теорію провінційного походження вишиванки . Можливо, традиційні  китиці на сорочці  є рудиментом краватки «метелика»? Або навіть прообразом? Тим паче, розповсюдження фрака у Європі у якості цивільного одягу  співпадає у часі з набуттям в Україні популярності  вишивки саме хрестиком,традиційним для чоловічих вишиванок,- а це кінець ХVIII - початок  ХІХ сторіччя. До того ж, чоловічі сорочки переважно прикрашаються геометричним орнаментом, що є більш складним з точки зору символізму, ніж рослинний . Адже  рослинні орнаменти у більшості  культур є атрибутом  фольклорним, народним, на відміну від , наприклад,  малюнку переплетення ниток  тартану, що символізує приналежність до окремих  кланів  у Шотландії. Сучасні етнографічні дослідження виділили досить чітку регіональну  географію походження тих чи інших орнаментів, і, цілком вірогідно, що певні візерунки і поєднання кольорів можуть мати родові особливості і передаватись від пращурів до нащадків.

Чоловіча лляна вишиванка  стрімко набирає популярності  також і у зв’язку з  загостренням політичної і екологічної ситуації у світі. Це цілком природній рефлекс : коли стає страшно - хочеться «до мами на ручки», тобто повернутися обличчям до витоків, традицій,  етно- еко-стилю,  шукаючи захисту і мудрості  предків. А що може бути екологічнішим , ніж сорочка з натурального льону? На сьогодні технології  ткацтва дозволяють виготовляти лляні полотна будь - якого кольору , щільності, і текстури: наприклад, з меланжевим ефектом ( коли нитки основи та піткання  мають різний колір і завдяки цьому тканина виходить неоднорідною, мерехтливою) ,а також з ефектом домотканого полотна,- коли ниточки мають неоднорідну товщину і тканина через це стає «живою». Завдяки цьому лляні вироби стали приємними до тіла, м‘якими, мають сезонну варіативність,наприклад, сорочки з коротким рукавом виготовляються з полегшеного льону, що пропускає повітря ,отже така сорочка не буде паркою. Престижність льону цілком підтверджує і той факт, що за ціною він не поступається вовні , а іноді навіть і натуральному шовку. Відповідно, за умови якісно виконаної вишивки з високою щільністю малюнка, вишиванка не може бути дешевою, незважаючи на великий вибір на ринку. А якщо й може, то лише завдяки поступкам у якості роботи і матеріалів.

 У будь-якому разі ,вишиванка є цілком сумісною з діловим стилем і, завдяки коміру-стійці і щедрому оздобленню, не вимагає краватки. Для консервативно налаштованих панів існує великий вибір стриманих вишиванок з візерунком в тон основи, монохромним або нюансним підбором кольорів.  Якщо ж ви природжений лідер , творча особистість, або ситуація вимагає від вас неординарних вчинків, сміливо вдягайте сорочку , вишиту в яскравих тонах. Тим паче,  будь - який з цих варіантів чоловічих вишиванок можна купити у  нашому інтернет – магазині, або замовити щось особливе згідно Ваших побажань.