грн.

Сукня-вишиванка для дівчинки з натурального льону з орнаментом 'Дерево життя' від ТМ Глаздов

Теги: Сукня-вишиванка для дівчинки

  • Артикул: 34-20
  • Модель: 34-20
  • Наявність: На складі
  • Сукня - вишиванка. Склад тканини - льон 100%. Вишивка хрестиком машинна.
  • 1 відгуків
2 200 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Сукня-вишиванка для дівчинки з натурального льону з орнаментом 'Дерево життя' від ТМ Глаздов

Склад Льон
Візерунок Рослинний орнамент, квіти
Колір Блакитний

Відгуки (1)

Написати відгук

Волошкового кольору лляне плаття прикрашне розкішною вишивкою хрестиком. Виконаний блакитними і білими нитками, традиціний український орнамент "Дерево життя" символізує Всесвіт і зв'язок поколіннь, а такоє є потужним оберігом життєвої сили. Міфічні птахи, що розташувались на гілках квітучого дерева, плоди та, звичайно, квітка, що вінчає візерунок, означають гармонію та безперервне зростання.

Вишивка для українців здавна була не просто прикрасою одягу, майстрині, вишиваючи, наділяли змістом кожен елемент, вкладали частинку душі в кожен стежок. Сьогодні, використовуючі сучасні матеріали та засоби для того, щоб зшити це плаття, ми все також використовуємо старовинні схеми вишивки та щиро сподіваємось створити не просто елемент одягу, але й бути тою ланкою в ланцюжку, тою гілочкою Мирового Дерева, яка зуміє передати наш культурний спадок.  


Вас також може зацікавити:

Сукня-вишиванка з натуралоьного льону для дівчинки АРТ 34-14

Сукня-вишиванка з натуралоьного льону для дівчинки АРТ 34-14

Плаття - вишиванка з натурального льону червоного кольору прикрашене вишивкою хрестиком: на рукавах плаття розквітли білі троянди, на планці застібки та манжетах - стилізовані пагони з бутонами. Троян..

1 220 грн.   Докладніше