грн.

Дитячі вишиванки для хлопчика купити Київ, Україна

Вишиванкою називають традиційну слов'янську сорочку. Протягом століть розвитку цивілізації склалися найбільш практичні та естетичні побажання до форми одягу, його крою та використанню. Серед усього різноманіття подібного одягу вишиванка зайняла провідне місце. Її завжди використовували як в якості дитячого одягу з самого раннього віку, так і костюму для дорослих. Величезна кількість різних варіантів дизайнів вишиванок з'явилося протягом дев’ятнадцятого століття. Як і інший одяг, такі сорочки виробляли з саморобного полотна.
Вишиванка для хлопчика, як захисника сім'ї і продовжувача роду, завжди виготовлялася з особливою ретельністю. Вона була прикрашена різноманітним орнаментом різного кольору, залежно від регіону виробництва сорочки. Даний вид одягу для хлопчика завжди символізував красу, здоров'я, щастя і чистоту. Орнамент вишиванки для хлопчика повіки наділявся магічною силою, яка повинна була захищати і оберігати його.
Сьогодні етнічний одяг в нашій країні став дуже популярним. Люди шанують культуру, побут і історію своїх предків, тому все більша кількість сімей бажають купити вишиванку для хлопчика, щоб він отримав ще один оберіг, який охоронятиме дитину із самого дитинства.
У нас ви завжди зможете придбати святкову, ошатну дитячу вишиванку для хлопчиків. Такий одяг підкреслить унікальність дитини. Ми пропонуємо вам дитячі вишиванки, в яких дитина зможе з радістю ходити як у будні, так і святкові дні. Перший дзвінок, ювілей, день народження, виступ на концерті або спортивному турнірі - вишиванка для вашої дитини завжди буде в моді, підкресливши її стиль і оригінальність. Наші майстри, справжні професіонали своєї справи, віддають душу своїй роботі. Тому у нас ви зможете підібрати вишиванку для хлопчика найвищої якості на будь-який смак.


Вишиванка для хлопчика, купити яку ви завжди зможете в нашому онлайн-магазині, відрізняється чудовим пошиттям і традиційним народним орнаментом. Наші майстри пошиють для вас вишиванку з яскравими і насиченими візерунками. Вся робота проводиться тільки якісними нитками на натуральному бавовняному полотні. Майстрині нашої компанії використовують ювелірну техніку вишивки хрестиком, яка впродовж сотень років підтвердила свою довговічність, витонченість та якість. Тому і сьогодні вишивка хрестиком вважається елітарної технікою у виробництві чоловічих вишиванок, підкреслюючи унікальність виробів.
У нас ви можете купити вишиванку для хлопчика за роздрібними і оптовими цінами. Наші майстри шиють вишиванки з натуральної бавовняної тканини, тому така сорочка ніколи не злиняє та не втратить насиченість кольору. Дитячий одяг, включаючи одяг для новонароджених, традиційно шиють з бавовняних тканин, адже даний матеріал завжди був актуальним для дітей: тканина дуже м'яка, приємна тілу, добре пропускає повітря і швидко вбирає зайву вологу з тіла дитини. Це одна із найбільш дихаючих тканин, тому мікроклімат на поверхні шкіри дитини завжди буде оптимальним для максимального комфорту.
Тому для виготовлення якісних вишиванок для хлопчиків ми використовуємо цей екологічно чистий і натуральний матеріал. Вишиванка для хлопчика із стовідсоткової бавовни дуже проста у догляді і легко прасується.
Вишиванка для хлопчика, купити яку завжди можна на нашому сайті, підкреслить неповторний стиль і унікальність вашої дитини, дозволить їй відчути себе максимально комфортно і виділить ваше чадо серед решти дітей на будь-якому святі. Етнічний одяг завжди був в моді, тому вишиванка, безумовно, стане однією з улюблених речей у гардеробі вашого сина.

Вишиванка дитяча для хлопчика АРТ 32-10

Вишиванка дитяча для хлопчика з вишитим традиційним орнаментом.

645 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-05

Вишиванка для хлопчика пошита з бавовняної тканини. 100% бавовна.

630 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-13

Вишиванка для хлопчика з натуральної тканини. Вишивка яскравого орнаменту хрестиком.

710 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-17

Вишиванка для хлопчика з орнаментом в традиційних червоно чорних кольорах. Бавовна 100%.

615 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-18

Вишиванка для хлопчика з натурального льону темно-синього кольору, на якому вишивка хрестиком червоною та білою ниткою виглядає особливо яскраво. Манжети застібаються на гудзики, а комір-стойка зав'яз

955 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-19

Ця дитяча вишиванка для хлопчика пошита з натурального небіленого льону і прикрашена вишивкою хрестиком червоною та білою ниткою. Ця сорочка - справжнє втілення народних традицій пошиву та декорування

850 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-20

Ця вишиванка для хлопчика сшита з натурального льону і прикрашена вишивкою хрестиком в синьо - блакитних тонах. Дуже яскравий та гарний візерунок розсипався зірочками Чумацького шляху по білому льону.

835 грн.

Вишиванка для хлопчика АРТ 32-21

Ця вишиванка для хлопчика зшита з натурального льону, а традиційний народний геометричний орнамент виконаний нитками блакитного, фіолетового, чорного кольорів з маленькими акцентами жовтого. Крій соро

800 грн.

Вишиванка для хлопчика з бавовняної тканини АРТ 32-16

Вишукана вишиванка для хлопчика з блакитним орнаментом. Танина 100% бавовна. Вишивка хрестиком.

585 грн.

Лляна вишиванка для хлопчика АРТ 32-32р

Вишиванка для хлопчика з натурального льону. Вишивка хрестиком. Ми оновили модельний ряд дитячих вишиванок, така сорочечка залишилась тільки на зріст 86 см. 

200 грн.

810 грн.

Вишиванка дитяча для хлопчика АРТ 32-11

Вишиванка для хлопчика пошита з бавовняної тканини. 100% бавовна.

595 грн.