грн.

Футболка вишиванка жіноча, футболка з вишивкою, український сувенір купити Київ, Україна

Національна символіка знову в моді. Тому футболки з українським орнаментом останнім часом стали популярним форматом повсякденного одягу. Нам, як безпосереднім виробникам футболок, це дуже приємно.
Футболка-вишиванка є сучасною альтернативою класичній українській вишиванці. Даний вид одягу чудово підійде для щоденного носіння, наприклад, на роботу чи навчання, так і для урочистих заходів. 
Всім відомо, що вишиванка завжди була унікальним атрибутом і символом української історії та культури. У кожній області України існують свої багатовікові традиції дизайну і орнаментів на вишиванці. З покоління в покоління вони дбайливо зберігалися, удосконалювалися і передавалися нащадкам. Багато хто вважає, що візерунки та орнаменти на вишиванці мають захисні властивості, охороняючи її власника від усього поганого, приносячи лише радість та позитив. Тому ми ретельно вивчили сотні різних орнаментів, перенісши їх на свої вироби. 
Асортимент жіночих футболок-вишиванок, представлений на вітринах нашого онлайн-магазину, вражає своєю різноманітністю. Навіть найдосвідченіші модниці знайдуть у нас для себе щось нове та ексклюзивне. Наприклад, у нас ви також зможете купити жіночі вишиті футболки, які чудово підкреслять фігуру будь-якої жінки. У такій футболці ви завжди будете виглядати стильно і святково. 


У своїй роботі наші співробітники використовують нитки виключно від кращих світових виробників. Саме тому орнаменти на жіночій або чоловічій вишитій футболці виглядають дуже гарно, ошатно і ексклюзивно. Жіночі футболки з українським орнаментом, купити які оптом і в роздріб ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині, відрізняються величезною кількістю різноманітних орнаментів і кольорів.

У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити футболки-вишиванки найвищої якості. У своїй роботі ми використовуємо сучасну машинну вишивку. Всі футболки виробляються на новітньому спеціалізованому обладнанні, що дозволяє нам виготовляти вишивку безпосередньо на самому виробі, а не нашивати її зверху, як роблять багато виробників. Тому наші футболки-вишиванки завжди виглядають набагато солідніше, гарніше і акуратніше.
У роботі ми використовуємо виключно екологічно чисті і натуральні бавовняні тканини. Бавовна завжди вважався одним з найпопулярніших матеріалів для виробництва вишиванок. Тому ми із задоволенням продовжуємо її використовувати для пошиття футболок-вишиванок. Бавовняна тканина гарно пропускає повітря, відмінно вбирає вологу і при цьому швидко висихає. Футболки з українським орнаментом з натуральної бавовни чудово переносять багаторазову ручну або машинне прання, зберігаючи початковий ошатний вигляд, яскравість і красу самої вишивки.
Футболка-вишиванка з якісного натурального матеріалу має акуратну вишивку хрестиком і гладдю. Це саме ті техніки шиття, які споконвіку використовували наші предки. Дана продукція стане чудовим подарунком в етнічному стилі собі, родичам, колегам або друзям. А, наприклад, якщо у вас є рідні та близькі за кордоном, то футболка з українським орнаментом стане для них радісним сувеніром.
Якщо ви нарешті прийняли рішення купити футболку-вишиванку, то в асортименті нашого інтернет-магазину ви завжди знайдете величезний вибір футболок з українським орнаментом для чоловіків і жінок.

Жіноча футболка вишиванка АРТ 18-04

Жіноча футболка вишиванка. Бавовна 100%. Вишивка гладдю візерунка маки.

245 грн.

Жіноча футболка вишиванка АРТ 18-06

Жіноча футболка вишиванка з вишитим хрестиком візерунком сакура.

367 грн.

Футболка вишиванка жіноча АРТ 18-09

Футболка вишиванка жіноча бавовняна з вишивкою хрестиком.

266 грн.

Футболка вишиванка жіноча АРТ 18-10

Футболка вишиванка жіноча з орнаментом. Бавовна 100%.

214 грн.

Футболка вишиванка жіноча з вишивкою хрестиком. АРТ 18-09

Футболка вишиванка жіноча бавовняна з вишивкою хрестиком.

266 грн.

Футболка вишиванка жіноча з вишитим орнаментом АРТ 18-10

Футболка вишиванка жіноча з вишитим хрестиком орнаментом.

214 грн.

Футболка вишиванка з вишитим орнаментом АРТ 18-08

Футболка вишиванка з вишитим орнаментом. Бавовна 100%.

248 грн.

Футболка жіноча чорна з вишивкою АРТ 18-11р

Жіноча футболка чорного кольору з вишитим гладдю візерунком. Бавовна 100% Ми оновили модельний ряд футболок. Така вишита жіноча футболка залишилась в кількості 1 шт., в розмір М    

100 грн.

245 грн.

Футболка з вишивкою маки. АРТ 18-04

Футболка з вишивкою маки. Вишивка гладдю. Бавовна 100%. 

245 грн.

Футболка з вишитим візерунком. АРТ 18-01

Футболка з вишитим візерунком.

213 грн.

Футболка з вишитим українським орнаментом жіноча АРТ 18-07

Футболка з вишитим українським орнаментом жіноча АРТ 18-07. 

221 грн.

Футболка з вишитим українським орнаментом жіноча АРТ 18-07 жовта

Футболка з вишитим українським орнаментом жіноча АРТ 18-07 жовта.

221 грн.

Футболка з вишитим хрестиком візерунком АРТ 18-08

Футболка з вишитим хрестиком візерунком. Бавовна 100%.

248 грн.