грн.

Жіночі вишиванки з натурального льону в інтернет магазині виробника Жіночі вишиванки з натурального льону в інтернет магазині виробника

 Жіноча вишиванка   давно перестала бути лише предметом вивчення етнографів  і мистецтвознавців і  вийшла з музеїв та сцени спочатку на подіум, а  потім і на вулицю. Кожен вкладає в цей виріб свій власний сенс. Для одних - це оберіг, символ пам‘яті  поколінь, що дбайливо передається від батьків до дітей і онуків,  для інших - урочисте вбрання для особливих подій. Для когось вона є символом патріотизму, єдності нації, але для більшості це - просто модний повсякденний одяг.

Вишиванка жіноча біла АРТ 11-21

Вишиванка жіноча біла. Склад тканини льон 100%. Вишивка машинна хрестиком бавовняною ниткою.

2 475 грн.

Вишиванка жіноча волошкова лляна АРТ 11-71

Жіноча вишиванка. Склад тканини - льон 100%. Колір - блакитний. Вишивка машинна хрестиком бавовняною ниткою.

2 455 грн.

Вишиванка жіноча лляна АРТ 11-48(2)

Вишиванка жіноча. Льон 100%. Машинна вишивка хрестиком.

2 135 грн.

Вишиванка сіра жіноча з маками АРТ 11-25

Вишиванка жіноча з небіленого льону з візерунком "|маки"| від ТМ Глаздов. Тканина: льон 100 %, машинна вишивка.

2 850 грн.

Вишиванка сіра жіноча з трояндами АРТ 11-32

Вишиванка жіноча з небіленого льону з візерунком "|троянди"|, вишитим бавовняною ниткою. Тканина: льон 100 %, машинна вишивка.

2 740 грн.

Вишиванка чорна жіноча з білою вишивкою АРТ 11-64 (2)

Вишиванка чорна жіноча з вишитим білим орнаментом. Льон 100%. Вишивка хрестиком.

2 845 грн.

Вишукана вишиванка синього кольору АРТ 11-26

Сучасна стильна вишиванка синього кольору з вишитим бавовняною ниткою яскравим орнаментом

2 725 грн.

Вышиванка женская №11-38

Жіноча лляна вишиванка в інтернет магазині виробника

2 350 грн.

Жіноча біла вишиванка з яскравим орнаментом вишитим хрестиком АРТ 11-18

Льняна жіноча вишиванка і з бiлого льону з яскравою кольоровою вишивкою

3 760 грн.

Жіноча вишиванка біла з блакитним орнаментом АРТ 11-48

Жіноча вишиванка біла з блакитним орнаментом. Тканина - льон 100%

2 135 грн.

Жіноча вишиванка з темно синього льону АРТ 11-29

Жіноча вишиванка. Склад тканини - льон 100%. Колір - темно синій. Вишивка машинна хрестиком бавовняною ниткою.

3 275 грн.

Лляна вишиванка жіноча чорна АРТ 11-65(2)

Лляна вишиванка жіноча чорна з геометричним орнаментом. Тканина - льон 100%. Машинна вишивка хрестиком.

2 855 грн.

Лляна жіноча вишиванка з чорним орнаментом АРТ 11-39

Жіноча вишиванка з білого льону з чорним геометричним орнаментом

2 690 грн.

Лляна червона вишиванка з білим орнаментом АРТ 11-64r

Лляна червона вишиванка з білим орнаментом

2 845 грн.

Сучасна жіноча вишиванка з геометричним орнаментом АРТ 11-65w

Сучасна жіноча вишиванка з геометричним орнаментом. Льон 100%. Від виробника.

2 855 грн.

Сучасна жіноча вишиванка сірого кольору АРТ 11-62

Сучасна жіноча вишиванка сірого кольору

2 455 грн.

Яскрава жіноча вишиванка з сірого льону. АРТ 11-18 (c)

Жіноча вишиванка з сірого льону.

3 760 грн.

Завдяки розмаїттю варіантів візерунків, кольорової гами, покрою і тканин, що використовуються у сучасних жіночих вишиванках, вона поступово набула сезонної  і ситуативної  універсальності. Додільну сорочку-вишиванку можна використовувати у якості вечірньої сукні, поєднуючи із клатчем і підборами, а можна створити модний на сьогодні  boho look , поєднавши вишиту сукню з грубими черевиками і наплічником.  Класичні вишиванки чудово поєднуються як з джинсами, так і з офісним костюмом. Також широкого розповсюдження набули парні вишиванки, які використовуються не лише у якості повсякденного, але й у якості весільного вбрання. Монохромна вишиванка виглядає доречно і елегантно навіть на VIP прийомах у перших осіб держави. В нашому інтернет-магазині  представлено широкий вибір жіночих вишиванок різних моделей, що здатні стати окрасою будь-якої фігури і події. Крім того, покрій жіночих вишитих сорочок є адаптованим до сучасних вимог ергономіки і модних тенденцій, тому що ми створюємо реальні речі для реальних людей, а не відтворюємо музейні експонати.

 Натуральний льон, безумовно, є лідером серед тканин для виготовлення вишиванки. Вдягаючи вишиту сорочку з натурального льону, ти ніби пірнаєш у дитинство, вдихаючи дивовижний аромат цього чудового полотна, що пахне батьківським домом, польовими травами, хлібом і молоком. І навіть сорочка сторічного віку буде продовжувати нести його в собі, ніби генетичний код.  Льон може посісти почесне місце поряд з джинсовою тканиною у категорії  невмирущої  популярності  і практичності. Однак він значно випереджає джинсову  тканину за історією. Ця тканина є надзвичайно міцною, термо- і  зносостійкою, податливою в обробці і фарбуванні. Але головною «фішкою» цієї  тканини є здатність набувати лише їй притаманні заломи, фактуру, що ніби хмари на небі, змінюються щомиті. Тому вона є такою популярною як в одязі, так і в інтер’єрі. І саме за вказаних причин, сучасна жіноча вишиванка з натурального льону є нашим беззаперечним фаворитом. Ви можете купити готові жіночі вишиванки в нашому інтернет- магазині, оскільки ми маємо потужне власне виробництво, надійних постачальників якісних тканин і вишивальних ниток  і не маємо необхідності у підрядних організаціях і посередниках. Але є в лляній тканині і недолік: разом зі зростаючою популярністю, зростає і її ціна, так що вироби з льону у всьому світі є недешевими.

     Саме через це, найпоширенішою тканиною для виробництва вишиванок є бавовна. Вона має безліч фактур, особливо у поєднанні з еластаном , віскозою, або синтетичним волокном. Також бавовна вміє вдало імітувати фактуру льону, значно поступаючись при цьому в ціні.

Крім того, у виробництві вишиванок активно використовується віскоза, вовна, трикотажні полотна, а також синтетичні волокна різних фактур і наші майстрині можуть виготовити для вас вишиванку за вашим бажанням з будь - якої тканини на ваш розсуд.