грн.

Жіночі сукні вишиванки, лляні вишиті вишиванки, сучасні сукні вишиванки

Вже кілька років, як сукні вишиванки користуються надзвичайним попитом. Цікаво, що спочатку яскрава, насичена вишивка в поєднанні з насиченими кольорами льону на сукнях привернула увагу відомих модниць всього світу. Все це завдяки кільком українським дизайнерам, які вивезли вишиванку в світ, сфотографували її у сучасній обстановці, на привабливих моделях, показали на фешн-тусовках))). І ось нове життя вишиванки! Ми побачили її по-новому. Побачили як сучасну річ, яка буде доречна і на прогулянці у вихідний день, як наряд на торжество, і як офісний варіант одягу. Потрібно тільки обирати відповідну колірну гаму і орнамент. Чула таке твердження, що чоловіки скучили по виду жінок у сукнях. Адже, дійсно, надівши плаття у жінок змінюється хода, стає інший погляд. В сукні жіночі рухи стають більш текучими та легкими. Сукні показані жінкам для носіння - жінки черпають енергію від землі. Спідниці та сукні-жіноче вбрання.) Яке ж чари створить з нами жіноче плаття вишиванка - оздоблене візерунками-символами землі, сонця, краси та молодості.

Плаття - вишиванка туніка вишита хрестиком АРТ 10-67

Плаття - туніка із льону чорного кольору прикрашене українською традиційною вишивкою хрестиком червоною і білою ниткою. Ми виробляємо всі наші плаття з натуральної тканини і вишиваємо хрестиком в чоти

3 500 грн.

Плаття вишиванка білого кольору АРТ 10-47

Плаття вишиванка білого кольору з насиченою вишивкою акрилової ниткою. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком. Розміри S, M, L, XL.

7 090 грн.

Сукня вишиванка АРТ 10-52

Сукня вишиванка з вишивкою орнаменту акриловою ниткою. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком. Розміри S, M, L, XL ..

9 400 грн.

Сукня вишиванка АРТ 10-68

Сукня вишиванка рожевого кольору з насиченою вишивкою бавовняною ниткою. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком. Розміри S, M, L, XL.

4 170 грн.

Сукня вишиванка бірюзового кольору АРТ 10-27

Сукня вишиванка бірюзового кольору. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком бавовняної ниткою. Розміри S, M, L, XL.

5 300 грн.

Сукня вишиванка з вишивкою орнаменту акрилової ниткою АРТ 10-51

Сукня вишиванка з вишивкою орнаменту акрилової ниткою. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком. Розміри S, M, L, XL ..

9 400 грн.

Сукня вишиванка сірого кольору АРТ 10-20

Сукня вишиванка сірого кольору з насиченою вишивкою старовинного українського орнаменту. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком бавовняної ниткою. Розміри S, M, L, XL.

6 800 грн.

Сукня вишиванка чорного кольору АРТ 10-38

Сукня вишиванка чорного кольору з насиченою вишивкою білою бавовняною ниткою. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком. Розміри S, M, L, XL.

9 370 грн.

Сукня-вишиванка з натуралоьного льону вишите АРТ 10-70

Чудове літнє плаття з натурального льону, що поєднує в собі традиції української вишиванки та сучасний крій. Чорний колір лляної тканини підкреслює яскравий насичений орнамент - стилізовані маки

3 380 грн.

Сучасне плаття вишиванка АРТ 10-35

Сучасне плаття вишиванка червоного кольору з насиченою вишивкою чорною бавовняною ниткою. Льон 100%. Вишивка машинна хрестиком. Розміри S, M, L, XL.

9 180 грн.